Nasze

MOTTO

Działamy wspólnie by wznosić nasze biznesy na wyższy poziom.

Nasza

MISJA

Naszą misją jest tworzenie przestrzeni dla kobiet biznesu z Trójmiasta i okolic. Za cel stawiamy sobie umożliwianie właśnie Wam drogie Panie, budowanie trwałych relacji biznesowych i zwielokrotnianie szans do promowania swoich marek. Jak to urzeczywistniamy? Dzięki starannie przygotowanym spotkaniom, doborem ich tematyki i prelegentów, odpowiednio do potrzeb uczestniczek oraz moderowanemu networkingowi. Cyklicznie organizujemy też Galę Kobiecych Inspiracji – od pasji do sukcesu, duży event w pełni poświęcony przedsiębiorczym kobietom i im dedykowany. Wszystko to wsparte dodatkowo działaniami on-line, które pomagają nam nie tylko tworzyć społeczność, ale i wspomagać się w naszych codziennych działaniach biznesowych.

Nasz zespół

Poznaj nas
Joanna Suchocka - Kreatorka Kobiecych Wydarzeń

JOANNA SUCHOCKA

ZAŁOŻYCIELKA I WŁAŚCICIELKA KLUBU

Założycielka “Strefy Kobiet Biznesu” , Kreatorka Kobiecych Wydarzeń, Mentorka Biznesów Kobiet. “Z miłości do rzeczywistości, tworzę wydarzenia oraz wspieram i uczę kobiety, jak budować i promować swój biznes.”

Monika Wyderka Chodak - Strateg Budowania Marki

Monika Wyderka-Chodak

STRATEG BUDOWANIA MARKI KLUBU, POMYSŁODAWCZYNI PLATFORMY SKB

Właścicielka w Alltida, strateg budowania i rozwijania marek. Autorka 90 dniowego programu Marka Marzeń. Wspiera w budowaniu i rozwijaniu marek, zarówno osobistych jak i biznesowych. Pomaga układać wszystkie elementy w jedną spójna całość, w celu opracowania najlepszej strategii działania. Wykorzystuje przy tym najnowsze techologie, aby podnosić jakość tych działań oraz skracać czas potrzebny na ich wykonanie.

Poznaj

NASZĄ HISTORIĘ

Działamy na Trójmiejskim rynku dla kobiet już 4 lata i przez ten czas zyskałyśmy więcej niż pewność, że siła tkwi we wspólnym działaniu. Założycielka klubu Joanna Suchocka, doskonale pamięta fascynujące lecz niełatwe początki, kiedy to oferta podobnych wydarzeń właściwie nie istniała, a zainteresowanie nimi też było znikome. Za sprawą czasu i rozpowszechniania tej idei, na comiesięcznych spotkaniach spotykało się coraz większe grono kobiet, a bilety rozchodziły się w mgnieniu oka. Powstała przez to wspólnota przedsiębiorczych kobiet, które wzajemnie się inspirowały, motywowały do działania rozwijając własne przedsięwzięcia, ale również łącząc siły w nowych wspólnych projektach. Zainicjowana też została wtedy Gala Kobiecych Inspiracji – od pasji do sukcesu, cykliczne duże wydarzenie, bogate w ciekawe i niezwykle inspirujące prelekcje jak i bardzo skuteczny model networkingu moderowanego. Sam Klub wyrósł też z małej i ciasnej salki, a wraz z tymi zmianami nieunikniona była reorientacja formuły klubu, bardziej adekwatna do potrzeb członkiń i wpływająca na większą jego skuteczność i efektywność. 
Obecnie Klub to miejsce dla kobiet biznesu, mniejszego lub większego, zarówno działającego na rynku już od dłuższego czasu, jak i będących nowym przedsięwzięciem. Naszą siłą jest różnorodność branż i wzajemne czerpanie z tego bogactwa na drodze do rozwoju. Umożliwia to wymianę nie tylko doświadczeń, ale także skuteczne poszukiwanie rozwiązań na wielu płaszczyznach naszego życia zawodowego. 
Będzie nam niezwykle miło powitać Cię w naszym gronie. Zapraszamy na nasze spotkania stacjonarne oraz do społeczności on-line. Dołącz do naszej grupy na FB oraz polub nasz Fan Page, aby być na bieżąco jakie wydarzenia planujemy w najbliższym czasie.