Jestem mentorką biznesów kobiet

i kreatorką kobiecych wydarzeń.
Joanna Suchocka - Kreatorka Kobiecych Wydarzeń

JOANNA SUCHOCKA

ZAŁOŻYCIELKA I WŁAŚCICIELKA KLUBU

Oferuję mój czas jeśli potrzebujesz wsparcia i pomocy w następujących obszarach biznesu:

  • Projekt, strategia budowania oraz realizacja skutecznych warsztatów / spotkań / konferencji w  REALU,
  • Indywidualna strategia promocji i wsparcia Twojego biznesu/pasji.

Projekt, strategia budowania oraz

realizajca skutecznych warsztatów / spotań / konferencji w REALU.

Możesz oczekiwać, tylko praktycznych rozwiązań, do natychmiastowego zastosowania! Konsultacja jest indywidualna. Można powiedzieć, że skrojona na miarę Twojego biznesu. Chcesz się nauczyć, jak tworzyć i dopasować odpowiednie wydarzenie do potrzeb Twojego biznesu?

 Jeśli tak, to dobrze trafiłaś, bo każdy biznes jest inny i potrzebuje innych rozwiązań!

Mogę sprawić, że Twoje wydarzenia staną się źródłem satysfakcjonujących zarobków, będą stanowić element promocji Twojego biznesu lub zaszalejemy i połączymy to razem w spójną całość.

To Ty decydujesz ile spotkań się odbędzie, i o czym będziemy rozmawiać.  Mogę Ci pomóc wykreować biznes Twoich marzeń. Posiadam duże doświadczenie w organizacji warsztatów, spotkań, konferencją oraz szkoleń.

I uwierz mi, choć różnią się nazwą i mają inny cel,  to zasady ich skutecznej realizacji są bardzo podobne! Różnią się wielkością, pracochłonnością oraz ilością osób, które będą w nich uczestniczyć oraz pomagać w ich realizacji. A skąd to wiem? Bo w przeciągu 5 lat zorganizowałam ich ponad 400!

Czego możesz oczekiwać po Indywidualnej Lekcji Kreacji Wydarzeń:

 

  • Nauczę Cię tworzyć WYDARZENIA. Zarówno służące promocji Twojego biznesu, jak i będące źródłem satysfakcjonującej pracy.
  • Zrobimy plan działania. Powiem Ci, z czego się składa wydarzenie idealne. Dopiero zaczynasz? To świetnie, wykreujemy Twoje wydarzenie od podstaw. dokładnie takie, jakie oczekujesz!
  • Pomogę Ci ustalić przebieg oraz strategię Twoich zajęć. Na spotkaniu, ustalamy Twoje potrzeby oraz plan ich realizacji. Może się odbyć w formie rozmowy on-line, bądź stacjonarnie, w wybranym miejscu na terenie Trójmiasta. Powiem Ci od czego zacząć. Jak przygotować projekt, ustalić grupę docelową, sprecyzować temat, aby był atrakcyjny dla przyszłych klientów.
  • Nauczę Cię, jak skutecznie promować wydarzenie. Znaleźć partnerów wydarzenia, aby wzmocnić ich atrakcyjność. Dowiesz się, jak przyciągać klientów właśnie do Twojej oferty i skąd się biorą uczestnicy wydarzeń. Brak klientów, nie będzie Ci już spędzał snu z powiek, bo nauczysz się zapełniać salę po brzegi!
  • Zrobię „przegląd Twoich wydarzeń” Robisz już wydarzenia, ale efekty nie satysfakcjonują cię? Tak jak mechanik robi przegląd auta, tak ja sprawdzę, co działa, a co trzeba usunąć. Zajrzę „wewnątrz” Twojego wydarzenia. Przejrzę ofertę, sposoby docierania do klienta oraz metody realizacji.
  • Wskażę miejsca do tworzenia wydarzeń, dam garść pomysłów i powiem, jak się inspirować do tworzenia wydarzeń.Nauczę Cię pozyskiwać partnerów do wydarzeń, nawiązywać owocną współpracę, która będzie obfitować w Twoje sukcesy!
  • Podsunę osoby, które mogą z Tobą współpracować, aby wydarzenie było doskonałe! Posiadam bogatą bazę kontaktów biznesowych, które mogą z Tobą współpracować, abyście wspólnie stworzyli wydarzenie doskonałe! Potrzebujesz fotografa, animatora zabaw, dobry catering, patronat medialny bądź grafika? Nie ma problemu, zajmę się tym!

Indywidualna strategia promocji

i wsparcia Twojego biznesu/pasji.

„Prowadzenie biznesu bez reklamy, jest jak puszczanie oka do dziewczyny po ciemku. Nikt, poza nami nie wie, co robimy” – STUART HENDERSON

Swój biznes docelowy, który jest spełnieniem moich marzeń, buduję od kilku lat. W tym czasie nauczyłam się jak promować moją działalność i pomagałam to robić innym kobietom. Teraz chcę pomóc również Tobie!

 

Moje mocne strony to:

  -15 letnie doświadczenie prowadzenia własnego biznesu. Nigdy nie pracowałam na etacie! Znam tylko freelancerską stronę życia, którą Tobie chętnie pokażę!

-Kreatywna głowa, pełna pomysłów i rozwiązań.

-Umiejętność poszukiwanie dróg i możliwości, aby wesprzeć i promować Twój biznes.

-Jestem świetna w łączeniu kropek! Faktów, zdarzeń oraz osób. Pomogę w znalezieniu kontaktów, osób do współpracy oraz miejsc, w których możesz zaprezentować swoją działalność.

 

Jest to rozwiązanie dla Ciebie jeśli :

-Potrzebujesz obiektywnego “przeglądu”swojego biznesu. Chcesz się dowiedzieć, co musisz  zmienić, wdrożyć, a czego unikać, przy prowadzeniu działalności.

– Jeśli czujesz, że stoisz w miejscu.

– Jesteś na początku swojej drogi, chcesz przekuć pasję w biznes.

– Szukasz dróg i możliwości na rozwój swojego biznesu.

– Poszukujesz  kreatywnych rozwiązań dla swojego biznesu, partnerów do współpracy, kontaktów oraz osób, które w profesjonalny sposób zadbają o wszelkie aspekty Twojej firmy. Od pełnego portfolio, do zbudowania profesjonalnego wizerunku firmy (posiadam bogatą bazę zaufanych ekspertów)

– Potrzebujesz porad, jak opracować, reklamować i budować grupę

zaangażowanych  odbiorców na Twoje usługi bądź produkty. Jesteś dobra w tym co robisz, ale  nie wiesz czemu nie masz klientów?

 

Jak to wygląda w praktyce?

Konsultacje poprzedza rozmowa mailowa. Napisz, z czym masz problem, a ja Ci odpowiem, czy mogę Ci pomóc! Jeśli rozpoczniemy konsultację, spodziewaj się samych praktycznych rozwiązań, przetestowanych  na własnej skórze. Stąd wiem, że mogą pomóc również i Tobie! Jeśli zdecydujesz się na konsultację, przesyłam Ci ankietę z pytaniami odnośnie Twojego problemu. Wypełniona, posłuży mi do przygotowania idealnej konsultacji dla Ciebie! W dniu umówionej rozmowy, na podstawie zadanych pytań, odpowiem Ci na poszczególne zagadnienia oraz Twoje pytania, które możesz  zadać w trakcie rozmowy. Dostaniesz gotowy plan postępowania. Teraz Twoją rolą będzie wcielać go w życie!

 

Koszt inwestycji w siebie, i rozwój swojego biznesu:

1h / 250 zł brutto – Jeśli potrzebujesz niewielkich porad, szybkiej konsultacji w jakimś obszarze.

4h konsultacji + BONUS Strategia działania indywidualnie dopasowana do Ciebie – 1000zł

 

Pamiętaj, że cena nie jest za czas, który Ci poświęcam, ale za doświadczenie i moją wiedzę. Konsultacja pozwoli ci uniknąć błędów oraz zaoszczędzić sporo pieniędzy. Bo nie będziesz testować swoich pomysłów metodą prób i błędów.

W przypadku, gdy chcesz wykreować ze mną projekt od A do Z i będzie to wymagało więcej czasu, spotkań oraz przygotowania strategii działania, cenę ustalam indywidualnie. Ale licz na to, że będzie bardziej atrakcyjna, niż pojedyncze lekcje.

 

Wystawiam faktury

 

Ilość konsultacji w miesiącu ograniczona, ze względu na ilość projektów, które realizuję. Dlatego rezerwuj swój termin już teraz!