Pamiętnikpamiętnik skb

Pamiętnik SKB – jak powstaje Platforma Wiedzy SKB cz. 2

Kolejny miesiąc działań za nami. Okazuje się, że praca przy tak dużym projekcie nie jest łatwa. A czego innego można było się spodziewać. 🙂

Pojawiały się liczne problemy techniczne, z którymi trzeba sobie radzić. Na szczęście kilka głów nad projektem pracuje. W ten sposób, żadnych trudności się nie boimy.

Zauważyłyśmy, że duże projekty mogą sprawnie powstawać, ale tylko dzięki wspólnemu zaangażowaniu zespołu. Każdy zajmuje się inną działką, taką w której ma odpowiednie kompetencje i predyspozycje.

 

Korzystając z okazji przedstawiamy Ci nasz zespół główny:

Monika Wyderka-Chodak – pomysłodawczyni Platformy, strateg budowania i rozwijania marek, właścicielka marki Alltida.

Joanna Suchocka – założycielka Strefy Kobiet Biznesu,  kreatorka kobiecych wydarzeń, organizatorka Gali Kobiecych Inspiracji – od pasji do sukcesu.

Kamila Nitschka – tworzy platformy sprzedażowe kursów online, strony internetowe oraz Landing Page, w oparciu o WordPressa, właścicielka marki Landingfactory.

 

Co udało nam się zrealizować w Listopadzie – pamiętnik SKB:

  1. Platforma stoi gotowa. Tysiące maili i rozmów za nami. Uff… Okazuje się, że ile osób tyle koncepcji, na każdą nawet najmiejszą rzecz. Poszczególne strony już dodane, a nawet opracowane w wersji graficznej. Teraz czas na dopracowanie szczegółów.
  2. Stworzyłyśmy samodzielnie Landing Page do Platformy. Bez wykorzystania dodatkowych narzędzi, jedynie WordPressa.
  3. Rozgryzłyśmy temat tworzenia reklam na FB. Już udało się nam je wprowadzić w życie i skutecznie budować wizerunek Platformy.
  4. Powoli napływają do nas pierwsze materiały i umieszczamy je na Platformie.
  5. Wybrałyśmy Vimeo jako miejsce w którym będą przechowywane wszystkie materiały video.
  6. Stworzyłyśmy pierwsze Wyzwanie – Skąd się bierze sukces w biznesie. Dzieliłyśmy się w nim swoją wiedzą i umiejętnościami. Abyś mogła wznieść swój biznes na wyższy poziom. Wyzwanie będzie dostępne na Platformie. Dlatego już dzisiaj zapisz się i otrzymaj sześciomiesięczny dostęp gratis. TUTAJ!!!

Czego nie udało nam się zrealizować:

  1. Po raz kolejny przekonałyśmy się, że nie ma możliwości realizowania w jednym czasie dwóch dużych projektów. Zaczynasz gubić się i nie wystarcza Ci czasu na dopracowanie szczegółów. A co mam dokładnie na myśli? Tworzenie Platformy i przygotowanie Gali Kobiecych Inspiracji – od pasji do sukcesu.
  2. Nieustannie budujemy społeczność na naszym Fan Page.W Listopadzie przybyło nam sporo nowych fanów, ale niestety nie jest to przyrost jaki sobie zaplanowałyśmy. Chcemy to zmienić już w Grudniu.
Jeżeli chcesz wiedzieć co w trawie piszczy i wspólnie budować społeczność wzajemnie wspierających się ludzi, polub nas na FB: TUTAJ!!!!