Miło nam będzie

CIĘ POZNAĆ

Zapraszamy do świata przedsiębiorczych Kobiet. Tworzymy społeczność, która chce wznosić swoje biznesy na wyższy poziom. A wszystko dzięki relacjom i ciepłym kontaktom jakie budujemy. To daje nam siłę i możliwość dalszego rozwoju.  Wzajemnie poznajemy się i korzystamy ze swoich usług. Ale również dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, wspieramy oraz motywujemy do działania.

 

Przyjdź na najbliższe spotkanie Klubu i sama się przekonaj.

Członkostwo

W KLUBIE

Przyjdź na najbliższe spotkanie i zobacz jak działamy. Harmonogram spotkań zajdziesz TUTAJ.


Już wkrótce:

  • poznasz tematy spotkań i prelegentki
  • będziesz mogła zarezerwować bilet
  • poznasz naszą społeczność

Co zyskasz

DOŁĄCZAJĄC DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI

WIEDZA

Jak prowadzić i rozwijać swój biznes.
Ustawiczny rozwój, w dzisiejszych czasach, to klucz, do utrzymania i wzmacniania pozycji swojej firmy. Uczestnicząc w spotkaniach klubu, masz  pewność, że zdobędziesz wiedzę na czasie. Jesteśmy praktykami. Zbudowałyśmy sieć kontaktów i znamy najlepszych ekspertów z wielu dziedzin. Wiemy kogo polecić, aby usługa czy produkt spełniły Twoje oczekiwania.

SKUTECZNY NETWORKING

Gwarantujemy, że wyjdziesz od nas z nowymi kontaktami, a Twoja marka zostanie zauważona! Skąd to wiemy? Ponieważ opracowałyśmy koncepcję spotkań w taki sposób, aby było maksymalnie efektywne dla każdej uczestniczki!! Przełamujemy lody i przedstawiamy każdy biznes kobiecy, który gościmy. Następnie dajemy Wam czas, abyście wzajemnie zapoznały się z Paniami, które mogą wzbogacić Wasz biznes.

REKLAMA TWOJEGO BIZNESU

Każda uczestniczka spotkania, przedstawia osobiście swój biznes. W ten sposób każda z Pań dowie się, co robisz i kogo poszukujesz do współpracy. Idealna opcja dla osób nieśmiałych, bądź stawiających pierwsze kroki w networkingu.

OWOCNE WSPÓŁPRACE

Spotkania Klubu odbywają się już ponad 3 lata. W tym czasie, wiele uczestniczek osiągnęło sukces i podjęło ciekawe współprace. Niezmiernie nas cieszą kolejne projekty, które realizują wspólnie.

KONSULTACJE Z EKSPERTAMI

Potrzebujesz  porady księgowego/radcy prawnego/grafika itp? To świetnie! Bo na każdym spotkaniu, będziesz miała możliwość skorzystać z bezpłatnej konsultacji. Gwarantujemy wysoką jakość i bezpieczeństwo, ponieważ tylko zaufane i sprawdzone osoby, mogą być naszymi doradcami.

MOTYWACJA NA KOLEJNY MIESIĄC DZIAŁAŃ

Nikt, tak jak druga kobieta, nie zrozumie Twoich dylematów i problemów. Jesteśmy tu po to, aby nawzajem się wspierać i motywować do działania. A jest to nam z pewnością potrzebne, aby efektywnie i skutecznie działać. Podczas spotkań zyskasz mnóstwo energii i motywacji do działania na cały miesiąc wyzwań.

SPOTKANIE PRZY KAWIE Z KOBIETAMI, KTÓRE MYŚLĄ, TAK JAK TY!

Wiesz, że jesteśmy wypadkową 5 osób, które nas otaczają? Zadbaj o to, aby były to osoby wartościowe i interesujące. Nasze członkinie to Panie ambitne i niezależne. Nie boją się odważnie sięgać po swoje! Zyskasz ciekawe znajomości. A może nawet z niektórymi stworzysz wspaniałą, biznesową ekipę! My z Moniką, również poznałyśmy się na jednym ze spotkań. Teraz czas na Ciebie…

DODATKOWE KORZYŚCI

Jako pierwsza dowiesz się o naszym nowym projekcie on-line Platforma Wiedzy SKB. Będziesz również mogła liczyć na specjalną promocję przy zakupie dostępu, uczestnicząc w spotkaniu. Zapisz się TUTAJ, jeżeli chcesz wiedzieć kiedy ruszamy. Jako bonus otrzymasz Ebook + zeszyt ćwiczeń skąd się bierze sukces w biznesie.

NASZ KLUB JEST DLA KOBIET, KTÓRE STAWIAJĄ NA JAKOŚĆ, A NIE ILOŚĆ

W dzisiejszym zabieganym świecie możesz myśleć, że nie masz już czasu na networking i promowanie swojego biznesu przez kontakt bezpośredni. Pełna zgoda! My też nie mamy czasu chodzić na tysiące różnych spotkań. Cenimy przede wszystkim Twój i swój czas i efektywne działania w biznesie, dlatego zapraszamy Cię do nas, aby w jednym  miejscu i czasie, osiągać zamierzone efekty!

Jeszcze kilka słów

O NASZYM MIEJSCU SPOTKAŃ

Miejsce naszych comiesięcznych spotkań jest niezwykle urokliwe, ponieważ lubimy przebywać w miejscach, które karmią oprócz oczu także nasze dusze. Pozwalają nam poczuć się cudownie i w pełni zrelaksowane. 
Villa Antonina z malowniczymi wnętrzami nada szczególny charakter comiesięcznym spotkaniom Klubu. Dodatkowo świetnie zlokalizowany w Sopocie zapewni każdej Pani bezstresowe dotarcie.