Ekspertki

SOS BIZNESÓW KOBIET

Strefa Kobiet Biznesu – to platforma wsparcia i promocji biznesu kobiet.

Nasze motto brzmi “Działamy wspólnie, by wznosić nasze biznesy na wyższy poziom”.

Społeczność SKB, we wszystkich miejscach w sieci, liczy sobie prawie 10 tyś przedsiębiorczych kobiet, które chcą się wspólnie z nami rozwijać, motywować oraz uczyć.

Większość Pań to osoby, które posiadają własne firmy, bądź myślą o ich założeniu. Stale poszukują osób i firm do współpracy. Potrzebują konkretnych usług i narzędzi, aby móc rozwijać swoją firmę.

Bardzo często zadawały nam pytanie…

Kogo możemy polecić do współpracy, do wykonania usługi x,y,z? 

Zatem nie miałam wyjścia i wpadłam na pomysł, aby w jednym miejscu zrzeszać wybranych i zaufanych partnerów, których możemy polecać do współpracy!

I tak  2 lata temu powstało SOS BIZNESÓW KOBIET, aby Was wspierać i żebyście nie miały już wątpliwości, z czyich usług możecie bezpiecznie i z satysfakcją korzystać.

SOS BIZNESÓW KOBIET – to pierwsza pomoc dla kobiet w problemach biznesowych. Sztab ekspertów będzie do Twojej pomocy, bo program cały czas się rozwija i co miesiąc kolejni eksperci przystępują do programu.

Poznaj zatem naszych ekspertów! Chcesz może wzbogacić nasz zespół? Zapraszamy do współpracy kontakt@strefakobietbiznesu.pl

Katarzyna Wróblewska

Kancelaria Doradcy Podatkowego

Zapraszam Cię do mojego biura rachunkowego w Gdańsku. Nasze biuro pomaga klientom od roku 1994. W czym konkretnie pomagamy?

W tym, co dla większości jawi się jako trudne, usypiające, nudne, a czasami nawet groźne. Znasz kogoś, kto lubi księgowość i podatki? My lubimy!

Nasi klienci nie muszą, bo otaczamy ich opieką i wyjaśnieniami. Wyspecjalizowaliśmy się we wspieraniu małych oraz średnich firm i towarzyszeniu im w rozwoju. Stawiasz pierwsze kroki w biznesie? Spotkasz się u nas ze zrozumieniem. Wiemy, że na początku drogi przedsiębiorcy czujesz zagubienie.

Pomożemy Ci w wyborze najlepszej dla Ciebie formy prawnej działalności, doradzimy najkorzystniejszy sposób opodatkowania, pomożemy w rejestracji, przeprowadzimy przez procedury.

Dowiesz się krok po kroku jak dokumentować operacje gospodarcze i jak optymalizować koszty. Rozpoczynając współpracę z nami jednocześnie kończysz z rodzącą się w Tobie złością w reakcji na papierki. Jesteśmy dostępni i elastyczni. Jeżeli cenisz sobie kontakt osobisty – zapraszamy do biura. Przy kawie spokojnie wszystko omówimy. Możesz zadawać wszelkie pytania – odpowiemy, pokierujemy.

Jeżeli preferujesz współpracę zdalną – możesz liczyć na stały kontakt on-line. Będzie się z Tobą kontaktować dedykowana specjalnie Tobie osoba, znającą Twoją firmę i Twoje potrzeby. Będzie Cię wspierać i konsultować za każdym razem, gdy będzie Ci to potrzebne. Pomoże Ci zaplanować Twój biznes , aby rósł bezpiecznie i stabilnie.

Małgorzata Bellwon

Dietetyk medyczny

Slim Factory – Mgr Małgorzata Bellwon
Dietetyk Medyczny Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego

Zakres usług dietetycznych, oferowanych przez Slim Factory:

 • Konsultacje i porady dietetyczne w zakresie zdrowego, racjonalnego odżywiania
 • Konsultacje dietetyczne w zakresie m.in. cukrzycy, nadciśnienia tętniczego, miażdżycy, podwyższonego cholesterolu, niedoczynności i nadczynności tarczycy, schorzeniach wątroby, chorobach wrzodowych, zaparciach, refluksie, zespole jelita drażliwego, celiakii, nietolerancjach i alergiach pokarmowych oraz innych chorobach przewodu pokarmowego, układu krążenia, chorobach nerek, chorobach dermatologicznych
 • Konsultacje żywieniowe oraz układanie jadłospisów dietetycznych dla kobiet planujących macierzyństwo, kobiet w okresie ciąży i matek karmiących
 • Porady żywieniowe dla dzieci – niejadków, łakomczuchów, alergików, z cukrzycą i/lub innymi chorobami metabolicznymi
 • Prelekcje i warsztaty w zakresie żywienia dla dzieci i młodzieży
 • KONSULTACJE ON-LINE:
  • Konsultacje dla rodziców i opiekunów w zakresie żywienia niemowląt i małych dzieci (karmienie piersią, karmienie mlekiem modyfikowanym, alergie, nietolerancje)
  • Konsultacje dla rodziców i opiekunów – Rozszerzanie diety „Od mleka do steka”
  • Konsultacje dla rodziców i opiekunów – „Jak odżywianie wpływa na spanie?”
  • Konsultacje dla dorosłych – dieta odchudzająca, żywienie w chorobach, motywacja
 • Leczenie niedowagi, nadwagi i otyłości u dzieci i dorosłych
 • Układanie indywidualnych, zdrowych jadłospisów w dietach redukcyjnych i specjalistycznych
 • Kompleksowa analiza składu ciała metodą bioimpedancji elektrycznej za pomocą wagi TANITA, posiadającej certyfikat medyczny
 • Obliczanie wskaźnika masy ciała BMI i określenie typu budowy/otyłości – wskaźnik WHR

Joanna Suchocka

Kreatorka Kobiecych Wydarzeń, Mentorka Biznesów Kobiet

Strefa Kobiec Biznesu – Joanna Suchocka

Jestem założycielką “Strefy Kobiet Biznesu”, Kreatorką Kobiecych Wydarzeń, Mentorką Biznesów Kobiet. „Z miłości do rzeczywistości, tworzę wydarzenia oraz wspieram i uczę kobiety, jak budować i promować swój biznes.”

Pomogę Ci stworzyć:

 • indywidualną strategię promocji i wsparcia Twojego biznesu,
 • projekt lub strategię budowania oraz realizacji skutecznych warsztatów, spotkań czy też konferencji w realu.

Monika Wyderka-Chodak

Strateg Budowania Marki

Alltida – Monika Wyderka-Chodak

Wspieram w budowaniu i rozwijaniu marek, zarówno osobistych jak i biznesowych. Pomagam układać wszystkie elementy w jedną spójna całość, w celu opracowania najlepszej strategii Twojej marki. Wykorzystuje przy tym najnowsze techologie, aby podnosić jakość tych działań oraz skracać czas potrzebny na ich wykonanie.

 

Pomogę Ci:

 • stworzyć strategię Twojej marki
 • zautomatyzować pewne procesy, aby ułatwiły Twoje działania
 • dopasuję odpowiednie narzędzie budowania Twojej marki i pomogę opracować jego stategię wykorzystania
 • dopracować lub stworzyć od podstaw System Identyfikacji Wizualnej, stronę internetową oraz inne elementy potrzebne w procesie budowania Twojegi wizerunku.