Pierwsza pomoc w biznesowych problemach

RUSZA KOLEJNA EDYCJA SOS KOBIECYCH BIZNESÓW.

Strefa Kobiet Biznesu – to platforma wsparcia i promocji biznesu kobiet.

Nasze motto brzmi “Działamy wspólnie, by wznosić nasze biznesy na wyższy poziom”

 

Rusza kolejna edycja programu, który wspiera Wasze działania. Naszym celem jest połączenie sił i stworzenie wraz z Tobą wsparcia dla innych kobiecych biznesów. Nikt już nie będzie miał wątpliwości, kto może im pomóc rozwijać biznes!

Mamy dla Ciebie propozycję.

Rozwiń skrzydła, pokaż w czym jesteś ekspertką.
 • Współpraca na zasadzie  partnerki  „SOS BIZNESÓW KOBIET” to wyjątkowe korzyści dla rozwoju Twojego biznesu. Budujesz swoją pozycję ekspertki, bądź firmy godnej zaufania. Zdobywasz klientki na swój produkt oraz zyskujesz wzmożoną reklamę!

 

 • Biznesy Kobiet, które biorą udział w tym programie to firmy, nawzajem uzupełniające swoje usługi.

 

 • Comiesięczne spotkania Klubu Strefy Kobiet Biznesu przyciągają ponad 40 kobiet biznesu! Pomyśl, ile z nich MOŻE SKORZYSTAĆ z Twoich usług, o ile będzie miało możliwość Cię poznać!

Ty zajmij się swoim biznesem, my zajmiemy się jego promocją!

Strefa Kobiet Biznesu zrzesza łącznie na Facebooku ponad 4000 kobiet.

Większość Pań to osoby, które posiadają własne firmy, bądź myślą o ich założeniu. Stale poszukują osób i firm do współpracy. Potrzebują konkretnych usług i narzędzi, aby móc rozwijać swoją firmę.

                       

Bardzo często zadają mi pytanie……..

 

Kogo mogę polecić do współpracy, do wykonania usługi x itp. A nie lepiej by było, zgromadzić wszystkie ekspertki w jednym miejscu? Jeśli odpowiedziałaś – tak, to znaczy, że to miejsce jest zdecydowanie dla Ciebie!

Partnerka programu SOS Biznesów Kobiet.

To osoba, która wspiera biznesy innych Kobiet.

Obejmuje tym samym fachową opieką comiesięczne spotkania Klubu, wspierając kobiety w przedsiębiorczości. Staje się częścią projektu.

Promując swój biznes, pomożesz innym kobietom rozwijać ich działalność. Twój produkt będzie jedyny z danej branży. Nie ma mowy o dwóch ekspertkach z tej samej dziedziny.

Plan promocji ustalony jest tak, abyś czerpała z niego korzyści. Teraz nie będziesz sama. Masz wsparcie Klubu oraz innych uczestniczek programu. Przekonaj się w jaki sposób partnerstwo może wspomóc rozwój Twojej firmy.

Sprawdź korzyści, jakie może dać Ci współpraca właśnie z nami.

Pamiętaj jeden ekspert z jednej dziedziny!
 • Reklama Twoich usług. Przyczyni się w znacznym stopniu do wzrostu zainteresowania Twoim produktem, bądź usługą. Treści reklamowe Twojej działalności, przekazywane będą w sposób dyskretny i wartościowy. Będziemy udostępniać ważne dla Ciebie informacje – o Twoich warsztatach, produktach bądź usługach, w naszym newsletterze, który skupia blisko 1000 klientek z Trójmiasta i okolic.

 

 • W sposób rozłożony i zaplanowany w czasie, informacje o Tobie, będą docierać regularnie do dużej rzeszy odbiorców.

 

 • Zdobędziesz klientów na swoje usługi oraz zbudujesz pozycję eksperta. Naszym targetem (grupą docelową) są Panie, które mają swoje biznesy. Teraz będą wiedziały do kogo się zwrócić.

 

 • Zdjęcie i opis, czym Twoja firma się zajmuje na stronie Strefy Kobiet Biznesu. Odlinkowanie na Twoją stronę www, w zakładce SOS Biznesów Kobiet. Dzięki temu potencjalny klient, ma stałą możliwość zapoznać się z Twoją ofertą.

 

 • Zyskujesz dodatkową bazę klientów. Społeczność „Strefy Kobiet Biznesu” nieustannie się powiększa! Obecnie to ponad 4000 kobiet na FB oraz dużą baza newsletterowa.

 

 • “Poranek z ekspertem” – Twoja porada raz w miesiącu na naszej grupie na FB (6 porad w czasie trwania programu). Masz szansę zaistnieć jako ekspertka, udzielając odpowiedzi na pytania w zamkniętej grupie Klubu Strefy Kobiet Biznesu – zbudowanej i zaangażowanej społeczności.

 

 • 6 postów na blogu Strefa Kobiet Biznesu. W kategorii „Ekspert Radzi” masz możliwość zamieszczenia wartościowej treści, dzięki czemu zyskujesz pozycję ekspertki. Możesz pokazać swoją markę oraz wiedzę.

 

 • Trzy spotkania mastermindowe dla wszystkich uczestniczek programu SOS.

 

 • Możesz lokować produkty na spotkaniach organizowanych przez „Strefę Kobiet Biznesu”. Reklamować swoje usługi na stoisku (3 razy w trakcie trwania programu). Fundować nagrody, rozdawać ulotki, próbki czy prezenty.

 

 • Będziesz jako pierwsza (razem z innymi ekspertkami SOS) przedstawiać się w trakcie części networkingowej comiesięcznych spotkań. Masz do dyspozycji dwa razy tyle czasu. Dodatkowo otrzymasz specjalny identyfikator, dzięki któremu pozostałe uczestniczki łatwiej do Ciebie dotrą.

 

 • Możesz zostać prelegentką spotkania. Zareklamować osobiście na preferencyjnych warunkach swój biznes, produkt bądź usługę, szerszemu gronu odbiorców. W tym celu prosimy o kontakt na maila: kontakt@strefakobietbiznesu.pl

 

 • Grupa na FB, utworzona specjalnie dla uczestniczek programu. W niej będziemy się kontaktować i zamieszczać ważne dla programu informacje.

 

 • Zyskasz wartościowe kontakty biznesowe.

Co mówią o programie poprzednie uczestniczki?

“Było mi niezmiernie miło wziąć udział w pierwszej edycji SOS Biznesów Kobiet. Była to dla mnie świetna promocja wizerunkowa. Umożliwiła pokazanie się w społeczności aktywnych Kobiet z Trójmiasta i zdobyć nowe klientki. Trafiłam ze swoją ofertą do znacznie szerszego grona potencjalnych odbiorców, niż byłabym w stanie zrobić to sama. Na spotkaniach wystawiając swoje stoisko, mogłam osobiście badać potrzeby moich klientek, a co najważniejsze zawierać z nimi bliższe relacje biznesowe. Polecam taką formę promocji każdej Pani, która w krótkim czasie, chciałaby zaistnieć w dużej społeczności i zwiększyć swoje dochody.”

www.alltida.pl

Monika Wyderka-Chodak – Alltida

Dzięki programowi, zyskałam nowych klientów i większą rozpoznawalność marki. Dostałam nowe zlecenia, a moje zdjęcia zostały zauważone przez klientki Strefy Kobiet Biznesu. Polecam udział w programie osobom, które chcą, aby ich marka zyskała większe grono potencjalnych klientek.

www.annazurawka.pl

Anna Żurawka – Anna Żurawka Photography

Udział w SOS Kobiecych Biznesów, to była wspaniała decyzja, która zaowocowała realnymi kontaktami biznesowymi. W programie dostałam więcej niż obiecano, a sposób promocji mojego biznesu był wartościowy i pełen dobrej energii.

www.fabrykasiebie.pl

Małgorzata Gąska- Fabryka Siebie

Udział w projekcie SOS Kobiecych Biznesów dało mi dużo: nowe kontakty, dzięki, którym brałam udział w ciekawych projektach, na moim fanpage’u pojawili się nowi, zaangażowani fani. Niektórzy dowiedzieli się o moim istnieniu i mogli zobaczyć czym się zajmuję. Otrzymałam również kilka interesujących propozycji współpracy. Uważam, ze projekt jest strzałem w 10 zwłaszcza dla osób rozpoczynających działalność, potrzebujących promocji, choć nie tylko. Polecam!

www.socialmediamixer.pl

Agnieszka Bruska -Social Media Mixer

SOS Kobiecych Biznesów pozwoliło mi na szersze przedstawienie oferty. Moja działalność, jest profesjonalnie promowana. Chętnie dołączę do kolejnej edycji.

www.dolakcoach.pl

Katarzyna Dola-Mazurek – DolakCoach

Gdy rozpoczynałam program, dopiero startowałam z własną działalnością. Dzięki programowi okiełznałam system samodzielnej pracy i nauczyłam się odpowiednio organizować czas. Dodatkowo na spotkaniach Klubu Strefa Kobiet Biznesu, gdzie w ramach sos biznesów kobiet, występowałam, jako ekspert-poznałam wiele fascynujących kobiet biznesów oraz dostałam sporo zleceń. Z wieloma Paniami współpracuję do tej pory. Dzięki SOS, moje Studio KOZA stało się bardziej rozpoznawalne. Rozwinęłam skrzydła i nawiązałam stałą współpracę z dwiema specjalistkami, dzięki czemu wzajemnie wspieramy swoje biznesy i powiększyłyśmy ofertę. Jestem bardzo wdzięczna za wsparcie i pomoc w rozwoju mojej firmy.

www.studiokoza.pl

Kinga Tomaszewska-Smolarczuk – Studio Koza

Dlaczego warto?

 • Program to 6 miesięcy wzmożonej promocji Twojego Biznesu. Koszt 900zł płatna w trzech ratach po 300 zł co miesiąc. Jeżeli jednak zdecydujesz się na wpłatę jednorazową to Twoja inwestycja wyniesie 750zł  To niewielka kwota, w przeliczeniu na korzyści, które oferujemy w ciągu 6 m-cy.

 

 • Program ma charakter elitarny. Tylko jeden ekspert z danej dziedziny.

 

 • Zdobywasz nowych klientów na swoje usługi lub produkty.

 

 • Budujesz historię marki. Ludzie lubią wiedzieć, gdzie się udzielałaś, kto Ci zaufał i zarekomendował Twoje usługi. Zwłaszcza na początku działalności, gdy trudno zdobyć zaufanie.

 

 • Program trwa 6 miesięcy. To minimum czasu, aby firma odczuła korzyści z reklamy. Nie od razu Kraków zbudowano, i Twoja marka, też nie od razu odniesie sukces. Ale małymi krokami, zdziałasz naprawdę dużo, tylko wykorzystaj szansę, aby zaistnieć!

 

 • Udzielasz się jako ekspert w grupie ”Strefa Kobiet Biznesu” Masz możliwość poznania swoich klientów i ich potrzeb. To świetne badanie rynku, dzięki któremu, swoje produkty tworzysz pod publiczność.

 

Jaki jest koszt uczestnictwa w tym programie?

Opłata za 6-miesięczny program.

Jednorazowa
750 zł

Opłata za 6-miesięczny program.

W 3 ratach co miesiąc.
300 zł

Okres trwania programu: 1 sierpnia – 31 stycznia.

Po upływie tego czasu skontaktujemy się z Tobą i będziesz miała pierwszeństwo w przedłużeniu swojego pakietu.

Pamiętaj! Jeden ekspert z danej dziedziny.

Kolejna szansa pojawi się dopiero za 6 m-cy!

Zgłoszenia oraz pytania prosimy przesyłać na maila: kontakt@strefakobietbiznesu.pl