Pierwsza pomoc w biznesowych problemach

RUSZA KOLEJNA EDYCJA SOS KOBIECYCH BIZNESÓW.

Strefa Kobiet Biznesu – to platforma wsparcia i promocji biznesu kobiet.

Nasze motto brzmi “Działamy wspólnie, by wznosić nasze biznesy na wyższy poziom”

 

Rusza kolejna edycja programu, który wspiera Wasze działania. Naszym celem jest połączenie sił i stworzenie wraz z Tobą wsparcia dla innych kobiecych biznesów. Nikt już nie będzie miał wątpliwości, kto może im pomóc rozwijać biznes!

Mamy dla Ciebie propozycję.

Rozwiń skrzydła, pokaż w czym jesteś ekspertką.
 • Współpraca na zasadzie  partnerki  „SOS BIZNESÓW KOBIET” to wyjątkowe korzyści dla rozwoju Twojego biznesu. Budujesz swoją pozycję ekspertki, bądź firmy godnej zaufania. Zdobywasz klientki na swój produkt oraz zyskujesz wzmożoną reklamę!

 

 • Biznesy Kobiet, które biorą udział w tym programie to firmy, nawzajem uzupełniające swoje usługi.

 

 • Comiesięczne spotkania Klubu Strefy Kobiet Biznesu przyciągają ponad 40 kobiet biznesu! Pomyśl, ile z nich MOŻE SKORZYSTAĆ z Twoich usług, o ile będzie miało możliwość Cię poznać!

Ty zajmij się swoim biznesem, my zajmiemy się jego promocją!

Strefa Kobiet Biznesu zrzesza łącznie na Facebooku ponad 4000 kobiet.

Większość Pań to osoby, które posiadają własne firmy, bądź myślą o ich założeniu. Stale poszukują osób i firm do współpracy. Potrzebują konkretnych usług i narzędzi, aby móc rozwijać swoją firmę.

                       

Bardzo często zadają mi pytanie……..

 

Kogo mogę polecić do współpracy, do wykonania usługi x itp. A nie lepiej by było, zgromadzić wszystkie ekspertki w jednym miejscu? Jeśli odpowiedziałaś – tak, to znaczy, że to miejsce jest zdecydowanie dla Ciebie!

Partnerka programu SOS Biznesów Kobiet.

To osoba, która wspiera biznesy innych Kobiet.

Obejmuje tym samym fachową opieką comiesięczne spotkania Klubu, wspierając kobiety w przedsiębiorczości. Staje się częścią projektu.

Promując swój biznes, pomożesz innym kobietom rozwijać ich działalność. Twój produkt będzie jedyny z danej branży. Nie ma mowy o dwóch ekspertkach z tej samej dziedziny.

Plan promocji ustalony jest tak, abyś czerpała z niego korzyści. Teraz nie będziesz sama. Masz wsparcie Klubu oraz innych uczestniczek programu. Przekonaj się w jaki sposób partnerstwo może wspomóc rozwój Twojej firmy.

Sprawdź korzyści, jakie może dać Ci współpraca właśnie z nami.

Pamiętaj jeden ekspert z jednej dziedziny!
 • Reklama Twoich usług. Przyczyni się w znacznym stopniu do wzrostu zainteresowania Twoim produktem, bądź usługą. Treści reklamowe Twojej działalności, przekazywane będą w sposób dyskretny i wartościowy. Będziemy udostępniać ważne dla Ciebie informacje – o Twoich warsztatach, produktach bądź usługach, w naszym newsletterze, który skupia blisko 1000 klientek z Trójmiasta i okolic.

 

 • W sposób rozłożony i zaplanowany w czasie, informacje o Tobie, będą docierać regularnie do dużej rzeszy odbiorców.

 

 • Zdobędziesz klientów na swoje usługi oraz zbudujesz pozycję eksperta. Naszym targetem (grupą docelową) są Panie, które mają swoje biznesy. Teraz będą wiedziały do kogo się zwrócić.

 

 • Zdjęcie i opis, czym Twoja firma się zajmuje na stronie Strefy Kobiet Biznesu. Odlinkowanie na Twoją stronę www, w zakładce SOS Biznesów Kobiet. Dzięki temu potencjalny klient, ma stałą możliwość zapoznać się z Twoją ofertą.

 

 • Zyskujesz dodatkową bazę klientów. Społeczność „Strefy Kobiet Biznesu” nieustannie się powiększa! Obecnie to ponad 4000 kobiet na FB oraz dużą baza newsletterowa.

 

 • “Poranek z ekspertem” – Twoja porada raz w miesiącu na naszej grupie na FB (6 porad w czasie trwania programu). Masz szansę zaistnieć jako ekspertka, udzielając odpowiedzi na pytania w zamkniętej grupie Klubu Strefy Kobiet Biznesu – zbudowanej i zaangażowanej społeczności.

 

 • 6 postów na blogu Strefa Kobiet Biznesu. W kategorii „Ekspert Radzi” masz możliwość zamieszczenia wartościowej treści, dzięki czemu zyskujesz pozycję ekspertki. Możesz pokazać swoją markę oraz wiedzę.

 

 • Trzy spotkania mastermindowe dla wszystkich uczestniczek programu SOS.

 

 • Możesz lokować produkty na spotkaniach organizowanych przez „Strefę Kobiet Biznesu”. Reklamować swoje usługi na stoisku (3 razy w trakcie trwania programu). Fundować nagrody, rozdawać ulotki, próbki czy prezenty.

 

 • Będziesz jako pierwsza (razem z innymi ekspertkami SOS) przedstawiać się w trakcie części networkingowej comiesięcznych spotkań. Masz do dyspozycji dwa razy tyle czasu. Dodatkowo otrzymasz specjalny identyfikator, dzięki któremu pozostałe uczestniczki łatwiej do Ciebie dotrą.

 

 • Możesz zostać prelegentką spotkania. Zareklamować osobiście na preferencyjnych warunkach swój biznes, produkt bądź usługę, szerszemu gronu odbiorców. W tym celu prosimy o kontakt na maila: kontakt@strefakobietbiznesu.pl

 

 • Grupa na FB, utworzona specjalnie dla uczestniczek programu. W niej będziemy się kontaktować i zamieszczać ważne dla programu informacje.

 

 • Zyskasz wartościowe kontakty biznesowe.

Co mówią o programie poprzednie uczestniczki?

Serdecznie polecam udział w programie Moniki zarówno kobietom dopiero rozpoczynającym swoją działalność i poszukującym swojej biznesowej drogi, jak również biznesmenkom z dłuższym stażem, które chcą wznieść swoje firmy na wyższy level lub poszukują nowych rozwiązań biznesowych. Udział w programie uświadomił mi, że budowanie marki marzeń to wsłuchiwanie się nie tylko w potrzeby klienta, ale przede wszystkim w swoje własne. Wiem w jaki sposób świadomie i profesjonalnie kreować wizerunek swojej marki oraz jakie działania podejmować aby budować jej pozycję na rynku i osiągać swoje cele biznesowe w zgodzie z samą sobą. Co ważne, choć praca na wartościach i przekonaniach bywa wymagająca, cały proces realizacji programu przebiega w pełnej dobrej energii, inspirującej atmosferze, a szybkie efekty są dowodem na to, że to naprawdę dobrze zainwestowany czas.

www.krealine.pl

Karolina Wojtas

Każdemu marzy się firma od początku przynosząca duże zyski i rzeszę klientów. Niestety statystycznie po dwóch  latach, wiele firm zamyka się, bo nie przynosi zaplanowanych zysków, i nie jest tak rozpoznawalna jak sobie zamarzyliśmy. Często błędem nie jest sama idea na firmę, ale sposób w jaki pracujemy nad jej rozwojem. W takiej właśnie sytuacji najlepszym nauczycielem i mentorem jest Joanna. Ten, kto spotkał ją na drodze rozwoju swojej działalności wie, jak wiele dobrego potrafi zrobić kilka cennych rad, wskazówek i spostrzeżeń, które zasugeruje Asia. Joanna ma wielkie doświadczenie w prowadzeniu biznesu, którym chętnie się dzieli. Jest osobą bardzo kreatywną i nastawioną na sukces. Wie doskonale jak z raczkującej działalności zrobić prężnie rozwijającą się firmę. Służy dobrą radą, poświęca sporo czasu na rozmowę i każdego traktuje indywidualnie. Jest otwarta i nie ma dla mniej problemów nie do rozwiązania. Wystarczy posłuchać jej porad i wskazówek i uparcie dążyć do celu. Wtedy sukces jest na wyciągnięcie ręki!

www.wielkikufer.pl

Monika Laskowska

Jestem radcą prawnym, który od ponad 10 lat obsługuje przedsiębiorców. Praktycznie od początku działalności Platformy SKB wspieram jej uczestniczki w rozwiązywaniu kwestii prawnych związanych z codziennym prowadzeniem biznesu. Mogę z pełną świadomością powtórzyć za Moniką, że Platforma SKB to miejsce inspiracji i motywacji. Platforma SKB pomaga uczestniczkom stworzyć dobrze prosperujący biznes. Polecam.

www.kancelariapettke.com

Magdalena PettkeRadca prawny

Z Joanną współpracowałam, jako partnerka III Gali Kobiecych Inspiracji -od pasji do sukcesu Na III Gali Strefy Kobiet Biznesy było super. To wydarzenie jeszcze bardziej mnie przekonało, że kobiety są przedsiębiorcze i potrafią nawiązywać relacje w biznesie, rozumieją je i czują. Atmosfera oraz organizacja Gali była świetna, dlatego zdecydowałam się na współpracę z Joanną, przy organizacji mojego wydarzenia- 2+1 Akademia Przedsiębiorczości. Asia jest niezastąpiona. Dużo dobrych rad i dużo wartościowych pomysłów zrodziło się na teraz i na przyszłość. Na pewno nie raz jeszcze, będę z nią współpracować. 

www.dwaplusjeden.com

Gabriela BrzezińskaWłaścicielka Biura Rachunkowego

Na III GALĘ KOBIECYCH INSPIRACJI -od pasji do sukcesu, współorganizowaną przez Joasię, jechałam z zaciekawieniem, bo nie do końca wiedziałam co mnie tam czeka.Nie rozczarowałam się-spotkałam tam mnóstwo ciekawych kobiet, które przywitały moją prezentację z ogromnym entuzjazmem. Jestem zadowolona, że wzięłam udział w Gali.

www.paniswojegoczasu.pl

Aleksandra BudzyńskaPani Swojego Czasu

Miałam przyjemność wystąpić jako prelegentka na I GALI KOBIECYCH INSPIRACJI- od pasji do sukcesu- Bardzo polecam Galę Kobiecych Inspiracji. Bo to świetna okazja do nawiązania nowych kontaktów i posłuchania ciekawych biznesowych historii.

www.latajacaszkola.pl

Agata DutkowskaWłaścicielka Latającej Szkoły

Dlaczego warto?

 • Program to 6 miesięcy wzmożonej promocji Twojego Biznesu. Koszt 900zł płatna w trzech ratach po 300 zł co miesiąc. Jeżeli jednak zdecydujesz się na wpłatę jednorazową to Twoja inwestycja wyniesie 750zł  To niewielka kwota, w przeliczeniu na korzyści, które oferujemy w ciągu 6 m-cy.

 

 • Program ma charakter elitarny. Tylko jeden ekspert z danej dziedziny.

 

 • Zdobywasz nowych klientów na swoje usługi lub produkty.

 

 • Budujesz historię marki. Ludzie lubią wiedzieć, gdzie się udzielałaś, kto Ci zaufał i zarekomendował Twoje usługi. Zwłaszcza na początku działalności, gdy trudno zdobyć zaufanie.

 

 • Program trwa 6 miesięcy. To minimum czasu, aby firma odczuła korzyści z reklamy. Nie od razu Kraków zbudowano, i Twoja marka, też nie od razu odniesie sukces. Ale małymi krokami, zdziałasz naprawdę dużo, tylko wykorzystaj szansę, aby zaistnieć!

 

 • Udzielasz się jako ekspert w grupie ”Strefa Kobiet Biznesu” Masz możliwość poznania swoich klientów i ich potrzeb. To świetne badanie rynku, dzięki któremu, swoje produkty tworzysz pod publiczność.

 

Jaki jest koszt uczestnictwa w tym programie?

Opłata za 6-miesięczny program.

Jednorazowa
750 zł

Opłata za 6-miesięczny program.

W 3 ratach co miesiąc.
300 zł

Okres trwania programu: 1 sierpnia – 31 stycznia.

Po upływie tego czasu skontaktujemy się z Tobą i będziesz miała pierwszeństwo w przedłużeniu swojego pakietu.

Pamiętaj! Jeden ekspert z danej dziedziny.

Kolejna szansa pojawi się dopiero za 6 m-cy!

Zgłoszenia oraz pytania prosimy przesyłać na maila: kontakt@strefakobietbiznesu.pl