Zapisz się

NA IV EDYCJĘ SOS KOBIECYCH BIZNESÓW

prestiżowego programu mentoringowo-mastermindowego

Program pomoże Ci ogarnąć chaos informacyjny w Twojej głowie. Wskaże drogi i możliwości do zbudowania solidnego i satysfakcjonującego biznesu, który w końcu  zarabia! 

Bo sukces jest bliżej niż myślisz, tylko wystarczy połączyć te frustrujące kropki wiedzy, inspiracji oraz możliwości, w jedną spójną całość. Wowczas wszystko zadziała, jak należy!

Ruszamy

6 KWIETNIA 2018

Kto za tym stoi?

Dwie różne kobiety, które działają wspólnie, jak burza! Jedna ogień druga woda. Tworzymy wspólnie Platformę Wiedzy – Strefa Kobiet Biznesu.

 

Nasze motto brzmi: “Działamy wspólnie, by wznosić nasze biznesy na wyższy poziom”

 

Co dzięki temu zyskasz, że jesteśmy jak ogień i woda?

 

Dyrektor kreatywny programu  Joanna (OGIEŃ) – zrobi przegląd Twojego biznesu, poszuka dróg i możliwości, da worek pomysłów, inspiracji, indywidualnie skrojonych pod Twój biznes.

Dyrektor spójnej strategii marki Monika (WODA)  – ogarnie chaos w Twojej głowie i ułoży go w spójną strategię działań.

 

Biznes docelowy, który jest spełnieniem naszych marzeń, budujmy od kilku lat. W tym czasie nauczyłyśmy się, jak promować swoją działalność i pomagałyśmy to robić innym kobietom. Teraz chcemy pomóc również Tobie!

Joanna Suchocka, założycielka “Strefy Kobiet Biznesu”, Kreatorka Kobiecych Wydarzeń, Mentorka Biznesów Kobiet. „Z miłości do rzeczywistości, tworzę wydarzenia oraz wspieram i uczę kobiety, jak budować i promować swój biznes.”

Monika Wyderka Chodak - Strateg Budowania Marki

Monika Wyderka-Chodak, strateg budowania marki. Pomysłodawczyni Platformy Wiedzy – Strefa Kobiet Biznesu. „Jestem kobietą mocno stąpającą po ziemi, z zamiłowaniem technicznym, ale przy tym pełną ciepła i kobiecości.”

Rusza kolejna czwarta edycja programu,

KTÓRY WYPROMUJE TWOJE DZIAŁANIA.

Obecnie, zapraszamy na nową  i ulepszoną formułę, dzięki której zyskasz:

 

SOLIDNĄ STRATEGIĘ / WSPARCIE/  PROMOCJĘ TWOJEGO BIZNESU

Czy ten program jest dla Ciebie?

Tak, jeśli na minimum dwa pytania odpowiedziałaś twierdząco.
 • Czujesz się samotną wyspą na wielkim oceanie. Nie wiesz skąd wziąć motywację do działania i siły, aby z konsekwencją i determinacją codziennie realizować zadania. Bo przecież szefa już nie ma nad głową!
 • Czy masz w głowie totalny chaos informacyjny. Z każdej strony dopadają Cię reklamy, które mówią o tym, że pomogą Ci w biznesie, rozwiążą problemy?
 • Może co rusz, pobierasz bezpłatne materiały polecane przez różnych ekspertów, uczysz się od nich wartościowych rzeczy, ale zapominasz do nich zajrzeć, bądź nie umiesz połączyć ich w spójną strategię działania?
 • Chciałabyś aby ktoś, kto przeszedł tą drogę przed Tobą, pomógł Ci Twoją dotychczasową wiedzę, kompetencje, narzędzia biznesowe, które już posiadasz, połączyć w plan działania?
 • Chcesz otrzymać worek inspiracji oraz pomysłów na Twoje działania, które tą drogę przeszły przed Tobą?
 • Chcesz, aby Twój biznes był Twoim źródłem satysfakcji i dochodu, a nie kulą u nogi i przyczyną nieustannej frustracji ?
 • Czujesz, że potrzebujesz przeglądu swojego biznesu? Sprawdzić, co działa, co się psuje, aby wiosnę powitać z nowym wizerunkiem i strategią?

Dla kogo jest ten program.

 • starujesz z biznesem i chcesz, aby Twoje działania były dobrze poukładane, już od samego początku?

 

 • masz pomysł, zarys tego jak Twój biznes będzie wyglądał, ale dalej się miotasz i nie wiesz od czego zacząć?

 

 • działasz już biznesowo od jakiegoś czasu, ale czujesz, że nadal błądzisz i nie wiesz, która droga jest właściwa?

Co o nas mówią inni?

Serdecznie polecam udział w programie Moniki zarówno kobietom dopiero rozpoczynającym swoją działalność i poszukującym swojej biznesowej drogi, jak również biznesmenkom z dłuższym stażem, które chcą wznieść swoje firmy na wyższy level lub poszukują nowych rozwiązań biznesowych. Udział w programie uświadomił mi, że budowanie marki marzeń to wsłuchiwanie się nie tylko w potrzeby klienta, ale przede wszystkim w swoje własne. Wiem w jaki sposób świadomie i profesjonalnie kreować wizerunek swojej marki oraz jakie działania podejmować aby budować jej pozycję na rynku i osiągać swoje cele biznesowe w zgodzie z samą sobą. Co ważne, choć praca na wartościach i przekonaniach bywa wymagająca, cały proces realizacji programu przebiega w pełnej dobrej energii, inspirującej atmosferze, a szybkie efekty są dowodem na to, że to naprawdę dobrze zainwestowany czas.

www.krealine.pl

Karolina Wojtas

Dzięki programowi, zyskałam nowych klientów i większą rozpoznawalność marki. Dostałam nowe zlecenia, a moje zdjęcia zostały zauważone przez klientki Strefy Kobiet Biznesu. Polecam udział w programie osobom, które chcą, aby ich marka zyskała większe grono potencjalnych klientek.

www.annazurawka.pl

Anna ŻurawkaFotograf

Udział w projekcie SOS Kobiecych Biznesów dało mi dużo: nowe kontakty, dzięki, którym brałam udział w ciekawych projektach, na moim fanpage’u pojawili się nowi, zaangażowani fani. Niektórzy dowiedzieli się o moim istnieniu i mogli zobaczyć czym się zajmuję. Otrzymałam również kilka interesujących propozycji współpracy. Uważam, ze projekt jest strzałem w 10 zwłaszcza dla osób rozpoczynających działalność, potrzebujących promocji, choć nie tylko. Polecam!

www.socialmediamixer.pl

Agnieszka BruskaSocial Media

SOS Kobiecych Biznesów pozwoliło mi na szersze przedstawienie oferty. Moja działalność, jest profesjonalnie promowana. Chętnie dołączę do kolejnej edycji.

www.dolakcoach.pl

Katarzyna Dolak-MazurekCoach, Trener, Autorka

.

JESTEM ZAINTERESOWANA.

Co zyskasz uczestnicząc w programie Mastermind.

CO CIĘ CZEKA

PO PIERWSZE

Teraz nie będziesz już sama! Masz w nas i całej grupie podobnych sobie kobiet sparing-partnera, który Cię zmotywuje,  będzie wspierał oraz wzywał do działania w chwilach zwątpienia.

PO DRUGIE

Przekonaj się w jaki sposób 3 miesięczne partnerstwo może wspomóc rozwój Twojej firmy. Ten pakiet wspiera bowiem promocję Twojego Biznesu daje Ci solidne fundamenty oraz strategię, dzięki której w końcu osiągniesz swój cel! Nie od razu Kraków zbudowano, i Twoja marka, też nie od razu odniesie sukces. Ale małymi krokami, zdziałasz naprawdę dużo, tylko wykorzystaj szansę, aby zaistnieć!

PO TRZECIE

Wspólnie ogarniemy chaos w Twojej głowie i działaniach. Dowiesz się, jak: planować cel, zautomatyzować swoje działania, pracować efektywnie i nie rozpraszać się, promować swoją działalność, sprzedawać i zarabiać pieniądze.

PO CZWARTE

Usługa “consierge”. Zyskasz kontakty biznesowe, dostosowane do Twoich potrzeb oraz pozyskasz nowe kontakty biznesowe.

PO PIĄTE

Poznasz swoje mocne i słabe strony. Skupisz się na tym, co umiesz najlepiej i dzięki temu, przy mniejszym nakładzie pracy, za to efektywniej, wzniesiesz swój biznes na wyższy poziom!

PO SZÓSTE

Otrzymasz Indywidualną, skrojoną na miarę Twojego biznesu strategię działań. Pełną pomysłów i inspiracji do działania na długie m-ce, a jednocześnie spójną i konkretnie pokazującą co masz zrobić krok po kroku. Twoim zadaniem będzie ją wdrożyć w życie i cieszyć się sukcesem!

PO SIÓDME

Po programie zyskasz swój własny mastermind- grupę wsparcia Twojego biznesu. Chcemy aby ta motywacja i inspiracja, którą otrzymałaś uczestnicząc w naszym programie, nigdy Cię nie opuściła! Połączymy Was w biznesowe pary wsparcia, które będą Waszą siłą, po zakończeniu programu!

PO ÓSME

Nowe spojrzenie na swoje działania, dzięki spotkaniom mastermind. Nigdy nie będziesz w stanie spojrzeć obiektywnie na swój biznes. Siła w tkwi w grupie, która Ci w tym pomoże.

Harmonogram

PROGRAMU
 • Bonus na powitanie dla zdecydowanych (w ramach opłaty za program). W ramach powitania możesz wybrać jeden z 7 prezentów, który pomoże Ci, wznieść biznes na wyższy poziom. Wybierz jedną z opcji:
  • 3 pakiety – Identyfikacja Wizualna Twojej Marki czyli projekt graficzny logo, wizytówki, roll-upa wykonane przez współpracującego z nami grafika + wsparcie stratega budowania marki w wykonaniu projektu. WARTOŚĆ BONUSU 2000 zł (1000 zł Identyfikacja, 1000 zł wsparcie stratega budowania marki) – decydując się szybko otrzymujesz bonus gratis.
  • 3 pakiety – strona internetowa na WordPressie. WARTOŚĆ BONUSU 3000 zł (2000 zł wykonanie strony + 1000 zł wsparcie stratega budowania marki) – decydując się szybko otrzymujesz bonus gratis.
  • 1 pakiet – sesja foto biznesowa. WARTOŚĆ BONUSU 400 zł. – decydując się szybko otrzymujesz bonus gratis.

   

 • Trzy spotkania mastermindowe (celem takich grup jest wzajemna pomoc w generowaniu pomysłów, ale również wymiana wiedzy i doświadczenia).  Oferujemy dwie opcje do wyboru stacjonarna lub on-line. Ty wybierasz , któa najlepiej spełni Twoje oczekiwania. Terminy spotkań w realu: piątek 6 kwietnia, 18 maja, 22 czerwca / 4 godziny (dokładne godziny do ustalenia). Omówimy po kolei każdy biznes. Opowiesz czym się zajmujesz i co chciałabyś ulepszyć i poprawić. Z czym masz problem. Następnie zrobimy burzę mózgów. Co parę głów to nie jedna!  Otrzymasz rozwiązania zarówno od nas, jak i uczestniczek. Dostaniesz zastrzyk motywacji oraz morze inspiracji do działania. Każda spojrzy na Twój biznes z innej strony! Pomyśl, ile wartości możesz zyskać! Na koniec zdeklarujesz się przed grupą jakie działania podejmiesz, a nastepnie rozliczyć się z nich na kolejnym spotkaniu.

 

 • Dostęp do tajnej grupy na Facebooku, stworzonej specjalnie dla tego programu!  Codziennie będziesz mogła zadawać pytania, chwalić się postępami oraz uzyskać wiedzę i wsparcie od innych uczestniczek. Żadne pytanie nie zostanie bez odpowiedzi!

 

 

 • Pakiet szkoleń dla każdej uczestniczki programu (w cenie programu), aby ostro ruszyć do przodu. 
 • Social media: Podstawy reklamy i promocji na Facebooku. WARTOŚĆ SZKOLENIA 500 zł. – Ty masz szkolenie w pakiecie. Prowadząca Aga Blejer z Be Smart Brand. Plan szkolenia: wstępne omówienie zainteresowań, z jakimi branżami będziemy miały styczność, facebook oraz inne social media, dobierzemy takie w które warto inwestować, w omawianych przez uczestniczki branżach, omówienie poszczególnych dziedzin social media, aby uczestniczki same zdecydowały, które do nich pasują, nowości i co warto, a czego nie, publikować w danych mediach, pixel, co to jest, z czym się to je oraz gdzie należy go umieścić, menager reklam – jak rozpocząć działania marketingowe, gdzie kliknąć, aby nasze działania przyniosły nam oczekiwane efekty
 • Jak zwiększyć sprzedaż w biznesie. WARTOŚĆ SZKOLENIA 650 zł. – Ty masz szkolenie w pakiecie.  Prowadząca Joanna Fandrey-Skowronek z Sprzedawaj z pasjąNa sukces każdej firmy składa się wiele elementów, ale bez SPRZEDAŻY nie jesteśmy w stanie przetrwać na rynku. To kluczowa umiejętność do rozwoju Twojego biznesu. Bo jeżeli chcesz zarabiać, to musisz sprzedawać. Zapewne często zadajesz sobie pytanie „Jak zwiększyć sprzedaż?” i tutaj znajdziesz na nie odpowiedź. Podczas tego warsztatu dowiesz się, jak Sprzedawać z Pasją oraz co tak na prawdę decyduje o osiągnięciu sukcesu w sprzedaży. Poznasz i przećwiczysz skuteczne techniki sprzedaży by pozyskać i utrzymać klienta. Zweryfikujesz podejście do prowadzonych szans sprzedażowych, dzięki czemu zwiększysz swoje możliwości na rozwinięcie i zwiększenie sprzedaży w Twojej firmie. Jeszcze chcesz poznać szczegółowy program kliknij TUTAJ.
 • Wizerunek w biznesie: makijaż/ ubiór / fryzura / doradca stylu. Czterech specjalistów do Twojej dyspozycji. Katarzyna Bednarska z Atelie Katarzyna Bednarska i projektanci,  użyczy atelier  oraz odzież do stylizacji, Adrianna Dzieszko Podpowiadacz Stylu wskaże jak się umalować, aby wyglądać elegancko i naturalnie, Monika MonicaTwój Mobilny Fryzjer dobierze fryzurę i doradzi, jak pielęgnować włosy. WARTOŚĆ SZKOLENIA 1000 zł. – Ty masz szkolenie w pakiecie.

 

 • Dostęp do PLATFORMY WIEDZY SKB (on-line) na okres 6 miesiący.  WARTOŚĆ DOSTĘPU 299 zł (Ty otrzymujesz dostep w pakiecie). Usystematyzowana wiedza, w formie pigułek, która pozwoli Ci codziennie uczyć się biznesu, bez straty czasu na poszukiwania.

 

 • Pakiet zniżek na usługi i produkty od partnerów. Na koniec programu otrzymasz listę partnerów SKB z oferowanymi zniżkami dla uczestniczek programu. Ten pakiet, pomoże Ci dalej rozwijać swój biznes efektywnie, oszczędzając prz tym pieniądze w firmie.

 

 • INDYWIDUALNA STRATEGIA BIZNESOWO-MARKETINGOWA. WARTOŚĆ STRATEGII 1500 zł. (Ty otrzymujesz strategię w cenie programu). Spotkamy się na Skype na 2 godziny i ustalimy dostosowaną do Twoich potrzeb dalszą strategię działań. Odpowiemy na Twoje pytania. Ustalimy również wspólnie, jak możesz wzmocnić swoją markę. Otrzymasz worek pomysłów i możliwości dla Twojego biznesu.

 

 • Dostaniesz dostęp do sprawdzonych i zaufanych kontaktów biznesowych.  Potrzebujesz fotografa, osobę do promocji, grafika bądź stylistkę do swoich projektów? Dla nas to nie problem! Damy Ci sprawdzone i zaufane kontakty do ekspertów z różnych dziedzin, dopasowane indywidualnie do potrzeb Twojego biznesu. Prowadzenie biznesu, stanie się dla Ciebie przyjemnością!

 

 • Nauczysz się, jak działać w swoim własnym MASTERMIND. Przygotujemy Cię, abyś po programie mogła dalej działać w swojej grupie mastermind. Pomożemy Ci stworzyć taką grupę z uczestniczek programu. Przez 3 miesiące dobrze się poznacie i lepiej będzie się Wam dalej pracować.

 

 • UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE PROGRAMU.  W czerwcu  odbędzie się uroczyste zakończenie. Wszyscy spotkamy się na żywo – będzie networking, uroczyste wręczenie dyplomów i świetna zabawa.

HARMONOGRAM SPOTKAŃ

 

L.p. Nazwa Prowadząca Data
1. Spotkanie mastermind Joanna Suchocka

Monika Wyderka-Chodak

2018-04-06

10:00-14:00

2. Spotkanie mastermind Joanna Suchocka

Monika Wyderka-Chodak

2018-05-15

10:00-14:00

3. Spotkanie mastermind Joanna Suchocka

Monika Wyderka-Chodak

2018-06-22

10:00-14:00

4. Wizerunek w biznesie Katarzyna Bednarska

Adrianna Dzieszko

Monika Monica

2018-04-18

17:00-21:00

5. Sprzedaż w biznesie Joanna Fandrey-Skowronek 2018-05-24

10:00-13:00

6. Social media Ada Blejer 2018-06-15

17:00-21:00

 

Miejsce spotkań:

Atelie Katarzyna Bednarska i Projektanci.
ul. Wita Stwosza 32a
80-312 Gdańsk

Startujemy

6 KWIETNIA 2018

Uwaga

Ilość miejsc ograniczona do 20 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń i wpłata na konto. Skontaktuj się z nami pod adresem kontakt@strefakobietbiznesu.pl

WARTOŚĆ PAKIETU: 5000 zł

Pakiet szkoleń 2200 zł

Dostęp do Platformy Wiedzy 299 zł

Indywidualna strategia 1500 zł

Bonus na powitanie ok. 1000 zł

W TEJ EDYCJI PŁACISZ JEDYNIE 900 ZŁ

Opłata za 3-miesięczny PROGRAM

Jednorazowa
900 zł

Opłata za 3-miesięczny PROGRAM

W trzech równych ratach
400 zł/miesiąc