Lifestyle

Lata lecą nieubłaganie.

Zdaje się wczoraj jeszcze kończyłam studia, a już jestem stateczną, prawie 40 letnią mężatką z dwójką pociech. Lustro, w którym się przeglądam też nie ma dla mnie dobrych wieści. Wiek, zmęczenie oraz stres, odbiją się niestety najpierw na twarzy, czyniąc ją poszarzałą, przebarwioną z siateczką zmarszczek.

Moja praca event managera, dodatkowo daje jej wycisk. Nieprzespane noce, praca po 20 godzin, kiedy zbliża się wielkie wydarzenie oraz mnóstwo stresów przed i po. Czy aby wszystko pójdzie/poszło zgodnie z planem. Jeszcze kilka lat wcześniej, twarz dawała się tak źle traktować, ale w końcu powiedziała DOŚĆ!

Jak Ty mi, tak jak Tobie! A ja z jej protestem nie jestem skłonna się pogodzić, bo praca, gdzie spotykam się z mnóstwem ludzi, z którymi mam współpracować, z szacunku dla nich wymaga, abym wyglądała nienagannie.

 

“Jak Cię widzą, tak Cię piszą “

To przysłowie obowiązuje dalej. Zadbanej osobie, która dobrze wygląda, łatwiej w życiu. Czy chcemy, czy nie ludzie oceniają nas przez pryzmat wyglądu. Osobie atrakcyjnej bowiem łatwiej ufamy. Chętniej korzystamy z jej usług, bo przecież, jak umie zadbać o siebie, to zadba o nasz interes.

Zatem nie pozostało mi nic innego, jak znaleźć dobrą Klinikę, która doradzi mi, co począć z tym, co przeraża mnie o poranku w lustrze. Mój wybór padł na Klinikę Anti Aging Invicta. A czemu?

Natrafiłam na ich reklamę w sieci, a że korzystałam z usług marki Invicta jak byłam w ciąży, uznałam, że moją twarz potraktują z tym samym szacunkiem, co mojego synka 🙂

I nie zawiodłam się. Na wizytę zapoznawczą, umówiłam się dla odwagi z moją partnerką biznesową – Moniką Wyderką Chodak, aby dowiedzieć się z jakich usług mogę korzystać i co zrobić, aby poprawić wygląd skóry. Pani doktor, która nas przyjęła to ciepła i empatyczna osoba. Od razu zdobyła nasze zaufanie i po konsultacji zaraz zdecydowałyśmy się na zabiegi dostosowane do naszej cery, choć miałam skorzystać sama 🙂

 

Ale która kobieta się oprze, możliwości cofnięcia czasu i poprawie wyglądu?

ŻADNA!!!

Ja i Monika uważamy, że wszystko jest dla ludzi. Medycyna estetyczna jest po to, aby z niej korzystać i nie wstydzić się, że dbamy o siebie! Nie mówię oczywiście o powiększaniu ust bądź piersi do rozmiarów Pameli Anderson. Ani też o zabiegu liftingu wymagającego operacji, kiedy można zrobić wszystko elegancko, estetycznie oraz z umiarem.

Co by znajomi tylko powiedzieli – Ale pięknie wyglądasz! Byłaś na urlopie???? Bo zabiegi o niskiej inwazyjności, a spektakularnym efekcie są specjalnością Pani Doktor, która się nami zaopiekowała.

 

Kierownik Kliniki Anti-Aging INVICTA

lek. med. Małgorzata Każmierczak – Oleszczuk

 

 

Doświadczony lekarz specjalista dermatolog, z blisko 20-letnim stażem pracy. Od kilku lat zajmuje się medycyną estetyczną. Dziedzina ta szybko przekształciła się w jej życiową pasję. Dysponując szerokimi możliwościami indywidualnego doboru preparatów, jakie stwarza Klinika Invicta, wykorzystuje swoje kompetencje tworząc nową jakość w aspekcie estetyki wyglądu.

Nieustannie aktualizuje swoją wiedzę i poszukuje nowych możliwości, uczestnicząc w krajowych i międzynarodowych spotkaniach lekarzy-praktyków i wymieniając doświadczenia.

Jest członkiem wielu stowarzyszeń i organizacji zrzeszających lekarzy, a także laureatką licznych konkursów wiedzy dermatologicznej.

 

Dlaczego taka nazwa

Dlaczego Klinika nazywa się ANTI AGING a nie np. Klinika MEDYCYNY ESTETYCZNEJ? Bardzo mnie to zastanawiało po powrocie do domu, dlatego niezwłocznie weszłam na ich stronę http://www.klinikaantiaging.pl/  i znalazłam odpowiedź!

 

 

Po wizycie

Pisząc ten tekst, jestem już po wizycie zadowolona i zdecydowana, że będę korzystać z zabiegów anti-aging regularnie. Jeśli właśnie poszukujecie sprawdzonych i godnych zaufania specjalistów, to właśnie takich Wam polecam. Nie zastanawiajcie się zbyt długo, bo ważna jest profilaktyka i unikanie zmarszczek, a nie walka już z istniejącymi.

Tylko wtedy zabiegi są łagodne i mało inwazyjne dla portfela, zatem nie zastanawiajcie się dłużej, tylko umówcie się na wizytę wstępną, aby poznać możliwości poprawy wyglądu, a co za tym idzie, również i samopoczucia!!