Partnerzy

Agnieszka Potocka Fotografia
,

Portrety wizerunkowe.
Specjalna oferta dla członkiń Klubu. Pakiet 3 zdjęć po retuszu (+2 zdjęcia gratis)  – 400 zł brutto

sesje-wizerunkowe-oferta

 

504 221 776
Vip Map
Vip Map
,

Właścicielką firmy VIP Map jest Marta Ostaszewska, rekomendowany fotograf Google. Firma specjalizuje się w wirtualnych spacerach (takich jak na Google Maps) i zdjęciach 360°, które świetnie sprawdzają się w komunikacji w social media.
Specjalnie dla członkiń klubu 15% rabatu na usługi fotograficzne.

http://www.vipmap.pl
691 120 234
Centrum Joga i Pilates
,

Centrum Jogi i Pilates zlokalizowane jest w samym sercu Gdyni. Oferuje szeroką gamę zajęć z zakresu jogi i pilates z  podziałem na grupy o różnym stopniu trudności i zaawansowania – dla kobiet i mężczyzn, dla osób młodych i starszych , dla dzieci i rodziców oraz dla kobiet w ciąży. Przytulane wnętrze dostosowane jest do potrzeb osób ćwiczących i zawiera w pełni wyposażoną  salę. Ponadto w Centrum znajduje się pokój relaksu, w którym można zatrzymać się na chwilę przy filiżance herbaty, a także skorzystać z oferty gabinetów.
Dla członkiń Klubu 10% zniżki na wszystkie karnety.

507 154 782
Optimum
Optimum
,

Właścicielką firmy Optimum jest Wioletta Klinicka.  Z wykształcenia historyki i pedagog, ale również coach kryzysowy i Trener Integracji Personalnej. Dba, aby jej klienci odszukali równowagę emocjonalną i zachowali ją tworząc jednocześnie synergię wszystkich płaszczyzn swojego życia. Z zamiłowania blogerka, autorka warsztatów. Z pasji do pióra powstała jej książka beletrystyczna „Miłość odmieniana przez przypadki” i książka rozwojowa „Singielka. Od równowagi emocjonalnej do miłości”.
Dla członkiń Klubu 35% zniżki na wszystkie moje produkty.

http://www.oklinicka.com
Herbata w torebce
Herbata w torebce
,

Herbata w Torebce to miejsce jedyne w swoim rodzaju. Znajdziesz tu herbaty, których nie ma nigdzie indziej  – o oryginalnych kształtach torebek, wybornym smaku oraz wyjątkowo zapakowane. W każdej torebce herbaty staramy się zawrzeć całą naszą pasję i serce, przekazać pozytywną energię, aby chwile spędzone przy filiżance tego napoju były wyjątkowe i pozwoliły zapomnieć o „zgiełku  świata”. Naszą specjalnością są torty herbaciane.
Dla członkiń Klubu 15% rabat na cały asortyment w sklepie (nie łączy się z innymi promocjami).

509431005
Maarwin
Maarwin
,

Firma zajmuje się przygotowywaniem treści na materiały promocyjne. Opracowywaniem i realizacja strategii marketingowych. PR -em i Social Media oraz kreowaniem wizerunku. Organizacją wydarzeń oraz ich prowadzeniem i moderowaniem. Warsztatami, a także artykułami, reportażami i wywiadami.
Dla członkiń Klubu bezpłatna konsultacja marketingowa.

505 765 398
Kavosze
Kavosze
,

Dystrybutor kawy Baltica.

Zawsze świeżo palona, zawsze z pasją i dobrym smakiem! Kawa nie ma przed nami tajemnic, a swoją pasją chcemy się dzielić z Wami, oferując wysokogatunkową i pyszną kawę. A jeśli szukasz oryginalnego pomysłu na promocję biznesu, chcesz podziękować kluczowemu klientowi lub swojemu pracownikowi proponujemy Ci Kawę Personalizowaną. W ofercie również herbata i czekolada. Skontaktuj się z bezpośrednim dystrybutorem na terenie woj. pomorskiego, czyli z nami!
Dla członkiń Klubu 10% rabat

Manilove
Manilove
,

Studio Manilov realizuje filmy „szyte na miarę” klienta. Łączymy wysoką jakość usług z szybkim wykonaniem, ponieważ wiemy jak bardzo ważny jest dla was czas. Wykonujemy projekty zarówno na podstawie wizji klienta jak i proponujemy własne rozwiązania. Międzynarodowe doświadczenie pozwala nam na dostarczanie najświeższych produktów.
Dla członkiń Klubu 15% rabatu na usługi filmowe i multimedialne.

http://studiomanilov.eu/
662950098
Alltida
Alltida
,

Właścicielką marki Alltida jest Moniki Wyderka-Chodak. Od 12 lat związana z szeroko pojętym marketingiem. Autorka 90 dniowego programu ” Marka Marzeń”.
Jeżeli marzysz o tym, aby Twoja marka błyszczała? Aby była ceniona, rozpoznawana, a przy tym generowała nie tylko satysfakcję, ale również oczekiwane zyski? Zapraszam na 30 minutową bezpłatną konsultację.
Dla członkiń Klubu dodatkowo bezpłatna analiza obecnego wizerunku.

507 154 382
http://www.alltida.pl
Grey House Studio – Agencja Projektów Brandingowych
,

Dla Twojej firmy projektujemy komunikację, czyli realizujemy filmy marketingowe, piszemy, fotografujemy, tworzymy kontent. Pracujemy od konceptu po produkt finalny, bo o komunikacji myślimy holistycznie. Pomagamy Twoim pomysłom biznesowym nie tylko wyglądać dobrze, brzmieć ciekawie i prezentować się interesująco, ale przede wszystkim nieść za sobą historię. Szlifujemy koncepcje, które już może masz, jak i szukamy dla Ciebie nowych rozwiązań dedykowanych potrzebom Twojej firmy.
Każdy projekt zaczynamy od burzy mózgów i.. dobrej kawy 🙂

www.GreyHouse.Studio