Członkinie

Kamila Zabell
Kamila Zabell

Jestem przedstawicielem brytyjskiego wydawnictwa Usborne i sprzedaję anglojęzyczne książeczki dla dzieci w różnym wieku.

Książki Usborne to przepiękne ilustracje, ciekawe treści i przede wszystkim oryginalny przekaz wiedzy dzieciom, co nie tylko wspomaga naukę, ale także zaspokaja jego potrzeby emocjonalne i buduje mocną więź pomiędzy dorosłym i dzieckiem.

Książeczki Usborne są magiczne, a dzieci uczą się języka angielskiego poprzez zabawę i ciekawość świata.

http://www.zakplanet.com
502 902 069
Agnieszka Olesińska-Strachacka

Elektronik medyczny i kosmetolog, właścicielka Diamond Studio Nowoczesnej Kosmetologii (obecnie mobilnego gabinetu kosmetologicznego), absolwentka Politechniki Gdańskiej na kierunku Elektronika Medyczna oraz Kosmetologia Bioestetyczna w Wyższej Szkole Zarządzania. Specjalizuje się w zabiegach z wykorzystaniem nowoczesnej aparatury kosmetologicznej oraz zabiegach stymulujących i regenerujących wykorzystujących mechanizm złuszczania chemicznego.

502 707 219
Agnieszka Potocka
Agnieszka Potocka

Naturalność, prostota i kolor – na to stawiam w swojej fotografii. Mój biznes narodził się z pasji, jestem więc szczęściarą, która robi w życiu to, co lubi. Fotografuję przede wszystkim ludzi – zakochane pary młode, wesołe rodziny, a także każdego, kto chce pokazać jasną stronę swojej duszy 🙂
Dla Członkiń Klubu przygotowałam specjalna ofertę na sesje wizerunkowe: pakiet 3 zdjęć po retuszu (+2 zdjęcia gratis)  – 300 zł netto

504 221 776
Małgorzata Gąska
Małgorzata Gąska

Jestem BeautyMental Coachem. Pracuję z umysłem, bo tak naprawdę w nim i nauce jego obsługi, dostrzegłam klucz do odzyskania poczucia wartości, piękna własnej osoby, zdrowia psychicznego i fizycznego oraz osobistego szczęścia.
Stworzyłam nowatorskie usługi i otworzyłam furtkę dla siebie i innych Kobiet, umożliwiającą odzyskanie swojego unikalnego Piękna i wolności wewnętrznej,  by stworzyć Siebie i swój wizerunek od podstaw.
Pragnę się tym dzielić i wspierać inne Kobiety w tej niezwykłej podróży.

502 868 915
Marta Ostaszewska
Marta Ostaszewska

Jestem rekomendowanym fotografem Google i przeniosę Twój biznes do wirtualnej rzeczywistości. Wykonuję wirtualne spacery (takie jak na Google Maps) i optymalizuję wizytówkę firmy w wyszukiwarce Google. Pomogę Ci: zwiększyć ruch w Twoim biznesie, zwiększyć widoczność Twojego biznesu w internecie i polepszyć pozycjonowanie Twojego biznesu w wyszukiwarce. Dodatkowo zajmuję się fotografią wnętrz, produktów oraz wydarzeń biznesowych. Jestem właścicielką firmy VIP Map.

http://www.vipmap.pl
691 120 234
Dorota Karnikowska
Dorota Karnikowska

Jestem współwłaścicielką Hotelu SPA Wieniawa w Rekowie Górnym. Szczęśliwa żona i mama dorosłych już dzieci, Magdaleny i Piotra.
Czas wolny wypełniam grą w golfa /polecam/ i długie spacery z psem.
Jestem oddana swojej pracy. Z przyjemnością witam gości, poświęcam im czas, aby czuli się u nas jak w domu.

728 322 524
Anna Kunicka
Anna Kunicka

Jestem zafascynowana logodydaktyką Iwony Majewskiej – Opiełki  i jej pozytywnym wpływem na ludzi.  Moją pasją jest pomaganie w realizacji marzeń poprzez odpowiednie podejście, planowanie i współpracę z podświadomością.

Szkolenia, które organizuję pozwalają zrealizować cele albo przynajmniej wzmocnić własną siłę, utworzyć strategię i rozpocząć proces, który do tego doprowadzi.
Wspieram w budowaniu cech niezbędnych do skutecznego rozwoju, ale również pokazuję czym jest skuteczne działanie, jak się efektywnie komunikować, zarządzać sobą w czasie, budować strategię, konkretne cele, a także jak stać się liderem dla innych i skutecznie sprzedawać, nie tylko konkretne produkty, ale także idee, pomysły czy swoje kompetencje.

http://www.asdimo.pl
503 918 118
Agnieszka Płoska
Agnieszka Płoska

Uczy kreatywne osoby realizacji projektów. Jest kreatorką kampanii crowdfundingowych. Wspiera w działaniach, pracując autorską metodą czterech kroków. Konsultuje, doradza, prowadzi warsztaty, wykłada na uczelniach. Zaraża pasją do alternatywnych metod finansowania przedsięwzięć.

http://www.agaploska.com
607 083 770
Beata Koniarska
Beata Koniarska

Właścicielka PrintShaker – firmy zarządzającej drukiem. Naszą misją jest ułatwienie klientom znalezienia właściwej drukarni pod konkretne zlecenie. Wyselekcjonowaliśmy sieć drukarni na terenie całej Polski, charakteryzujących się wysoką jakością sprzętu, wykwalifikowaną kadrą oraz dbałością o detale, aby móc odpowiedzieć na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

731 74 88 36
Elżbieta Manuiło
Elżbieta Manuiło

Założycielka Studia Manilov (New Media & Film Production; Visual art & Videomarketing). Pomaga za pomocą ruchomego obrazu opowiedzieć historię marek. Jej pierwszym głównym obszarem działania jest Internet. Tworzy krótkie formy filmowe, które przemierzają jego obszary promując Waszą ideę, zapadając w oko i docierając do odpowiednich odbiorców. Drugi obszar to projekcja multimedialna. Wzbogaca autorskim materiałem wizualnym, animacjami oraz mappingiem 3D wydarzenia artystyczne i biznesowe. Jej prace były pokazywane na największych i najbardziej prestiżowych międzynarodowych festiwalach sztuk wizualnych, m.in. takich jak: Live Performers Meeting Amsterdam (2016), Circle of Light International Festival Moscow (2016), Kasseler Dokfest (2016). Coach SIT, założycielka marki Język CHORWACKI dla każdego, animator wydarzeń kulturalnych, wielbicielka dalekich podróży i pizzy.

http://studiomanilov.eu
662950098