Członkinie

Kamila Zabell
Kamila Zabell

Jestem przedstawicielem brytyjskiego wydawnictwa Usborne i sprzedaję anglojęzyczne książeczki dla dzieci w różnym wieku.

Książki Usborne to przepiękne ilustracje, ciekawe treści i przede wszystkim oryginalny przekaz wiedzy dzieciom, co nie tylko wspomaga naukę, ale także zaspokaja jego potrzeby emocjonalne i buduje mocną więź pomiędzy dorosłym i dzieckiem.

Książeczki Usborne są magiczne, a dzieci uczą się języka angielskiego poprzez zabawę i ciekawość świata.

http://www.zakplanet.com
502 902 069
Agnieszka Olesińska-Strachacka

Elektronik medyczny i kosmetolog, właścicielka Diamond Studio Nowoczesnej Kosmetologii (obecnie mobilnego gabinetu kosmetologicznego), absolwentka Politechniki Gdańskiej na kierunku Elektronika Medyczna oraz Kosmetologia Bioestetyczna w Wyższej Szkole Zarządzania. Specjalizuje się w zabiegach z wykorzystaniem nowoczesnej aparatury kosmetologicznej oraz zabiegach stymulujących i regenerujących wykorzystujących mechanizm złuszczania chemicznego.

502 707 219
Agnieszka Potocka
Agnieszka Potocka

Naturalność, prostota i kolor – na to stawiam w swojej fotografii. Mój biznes narodził się z pasji, jestem więc szczęściarą, która robi w życiu to, co lubi. Fotografuję przede wszystkim ludzi – zakochane pary młode, wesołe rodziny, a także każdego, kto chce pokazać jasną stronę swojej duszy 🙂
Dla Członkiń Klubu przygotowałam specjalna ofertę na sesje wizerunkowe: pakiet 3 zdjęć po retuszu (+2 zdjęcia gratis)  – 300 zł netto

504 221 776
Małgorzata Gąska
Małgorzata Gąska

Jestem BeautyMental Coachem. Pracuję z umysłem, bo tak naprawdę w nim i nauce jego obsługi, dostrzegłam klucz do odzyskania poczucia wartości, piękna własnej osoby, zdrowia psychicznego i fizycznego oraz osobistego szczęścia.
Stworzyłam nowatorskie usługi i otworzyłam furtkę dla siebie i innych Kobiet, umożliwiającą odzyskanie swojego unikalnego Piękna i wolności wewnętrznej,  by stworzyć Siebie i swój wizerunek od podstaw.
Pragnę się tym dzielić i wspierać inne Kobiety w tej niezwykłej podróży.

502 868 915
Marta Ostaszewska
Marta Ostaszewska

Jestem rekomendowanym fotografem Google i przeniosę Twój biznes do wirtualnej rzeczywistości. Wykonuję wirtualne spacery (takie jak na Google Maps) i optymalizuję wizytówkę firmy w wyszukiwarce Google. Pomogę Ci: zwiększyć ruch w Twoim biznesie, zwiększyć widoczność Twojego biznesu w internecie i polepszyć pozycjonowanie Twojego biznesu w wyszukiwarce. Dodatkowo zajmuję się fotografią wnętrz, produktów oraz wydarzeń biznesowych. Jestem właścicielką firmy VIP Map.

http://www.vipmap.pl
691 120 234
Dorota Karnikowska
Dorota Karnikowska

Jestem współwłaścicielką Hotelu SPA Wieniawa w Rekowie Górnym. Szczęśliwa żona i mama dorosłych już dzieci, Magdaleny i Piotra.
Czas wolny wypełniam grą w golfa /polecam/ i długie spacery z psem.
Jestem oddana swojej pracy. Z przyjemnością witam gości, poświęcam im czas, aby czuli się u nas jak w domu.

728 322 524
Monika Wyderka-Chodak

Wspieram kobiety w budowaniu i rozwijaniu marek marzeń.
Jestem  kobietą  mocno stąpającą po ziemi, z zamiłowaniem technicznym, ale przy tym pełną ciepła i kobiecości. Autorką 90 dniowego programu Marka Marzeń, w którym budujemy markę i opracowujemy strategię działania na kolejne miesiące.

http://www.alltida.pl
507 154 382
Joanna Falk
Joanna Falk

Jak urządzić firmę bez gotówki?  Jak kupić maszyny, samochody itp. bez dużych wydatków? Jak  wypracowaną przez firmę gotówkę wykorzystać na bieżący obrót i równolegle inwestować?  Jak płacić mniej należnego podatku do Urzędu?  Jak zdobyć środki na inwestycje bez nadmiaru dokumentów i utraty cennego czasu? Proponuję odpowiedzi na te pytania. Współtworzę Przedstawicielstwo Millennium Leasing w Gdańsku

601 633 700
Natalia Michalak
Natalia Michalak

Z wykształcenia dziennikarka, ambitny przedsiębiorca na rynku gastronomicznym, branży kaw i herbat. Prywatnie szczęśliwa żona i mama. Razem z mężem, jako pasjonaci kawy, postanowili zostać oficjalnym dystrybutorem świeżo palonej kawy marki Baltica 1920.

Zofia Mazurek
Zofia Mazurek

Kreuje brandy myślą, mową, obrazem i dźwiękami. Odkrywam ich potencjał i na tej podstawie buduje strategię komunikacji marki.
Świadomie żongluje formami przekazu, na rzecz oryginalności wyrazu.
Biegle komunikuje obrazem, ale wprawnie maluje też słowem.
Zawsze i wszędzie szuka inspiracji.

579 553 554