Członkinie

Adrianna Dzieszko-Frankowska

Od 11 lat zawodowo zajmująca się kreowaniem wizerunku. Szkoli i doradza w zakresie wizażu, stylizacji i pielęgnacji. Aktywnie działa w strukturach sprzedaży Mary Kay, zarządza zespołem konsultantek. Ambasadorka przedsiębiorczości Kobiet oraz absolwentka Wydziału Zarządzania i Marketingu WSAiB. Osoba operatywna, od początku drogi zawodowej prowadząca swoje firmy. Doskonale łączy role kobiety biznesu z życiem rodzinnym.

http://www.frontwomen.pl
601 940 507
Agnieszka Olesińska-Strachacka

Elektronik medyczny i kosmetolog, właścicielka Diamond Studio Nowoczesnej Kosmetologii (obecnie mobilnego gabinetu kosmetologicznego), absolwentka Politechniki Gdańskiej na kierunku Elektronika Medyczna oraz Kosmetologia Bioestetyczna w Wyższej Szkole Zarządzania. Specjalizuje się w zabiegach z wykorzystaniem nowoczesnej aparatury kosmetologicznej oraz zabiegach stymulujących i regenerujących wykorzystujących mechanizm złuszczania chemicznego.

502 707 219
Agnieszka Potocka
Agnieszka Potocka

Naturalność, prostota i kolor – na to stawiam w swojej fotografii. Mój biznes narodził się z pasji, jestem więc szczęściarą, która robi w życiu to, co lubi. Fotografuję przede wszystkim ludzi – zakochane pary młode, wesołe rodziny, a także każdego, kto chce pokazać jasną stronę swojej duszy 🙂
Dla Członkiń Klubu przygotowałam specjalna ofertę na sesje wizerunkowe: pakiet 3 zdjęć po retuszu (+2 zdjęcia gratis)  – 300 zł netto

504 221 776
Agnieszka Płoska
Agnieszka Płoska

Uczy kreatywne osoby realizacji projektów. Jest kreatorką kampanii crowdfundingowych. Wspiera w działaniach, pracując autorską metodą czterech kroków. Konsultuje, doradza, prowadzi warsztaty, wykłada na uczelniach. Zaraża pasją do alternatywnych metod finansowania przedsięwzięć.

http://www.agaploska.com
607 083 770
Anna Babińska
Anna Babińska

Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego, dyplomowana stylistka i make up artist.
Pasjonatka mody, podróży, architektury i rozwoju osobistego. Kreatorka trendów, wizjonerka i profesjonalistka w swoim fachu.
Doświadczenie w branży fashion zdobywałam jako kierownik w salonach odzieżowych w których miałam przyjemność stylizować osoby ze świata sztuki i kultury. Asystowałam przy tworzeniu kampanii reklamowych znanych marek a także jako makijażystka na różnego rodzaju eventach, wydarzeniach i spektaklach.
Lubię ludzi i piękne przedmioty.
Dzięki mnie poznasz swój typ urody, rodzaj sylwetki, doradzę po co sięgać robiąc zakupy a jakiś kolorów i fasonów unikać. A to wszystko w przyjaznej i miłej atmosferze.

502 082 161
Anna Kunicka
Anna Kunicka

Jestem zafascynowana logodydaktyką Iwony Majewskiej – Opiełki  i jej pozytywnym wpływem na ludzi.  Moją pasją jest pomaganie w realizacji marzeń poprzez odpowiednie podejście, planowanie i współpracę z podświadomością.

Szkolenia, które organizuję pozwalają zrealizować cele albo przynajmniej wzmocnić własną siłę, utworzyć strategię i rozpocząć proces, który do tego doprowadzi.
Wspieram w budowaniu cech niezbędnych do skutecznego rozwoju, ale również pokazuję czym jest skuteczne działanie, jak się efektywnie komunikować, zarządzać sobą w czasie, budować strategię, konkretne cele, a także jak stać się liderem dla innych i skutecznie sprzedawać, nie tylko konkretne produkty, ale także idee, pomysły czy swoje kompetencje.

http://www.asdimo.pl
503 918 118
Anna Miłkowska
Anna Miłkowska

Jestem graficzką z 15 letnim doświadczeniem. Swoje Studio założyłam z pasji do tworzenia rzeczy wyjątkowych. Wynikiem tego są projekty dla wymagających z nutą kobiecej lekkości. Specjalizuję się w kompleksowym tworzeniu systemu identyfikacji wizualnej, pokazującym Ciebie, Twój biznes i Twoje wartości, takimi jakie są w rzeczywistości. Buduję również strony internetowe oparte na systemie WordPress. Natomiast w przypadku akcji marketingowych przygotowuję nietuzinkową grafikę reklamową na potrzeby Internetu oraz druku

502 707 179
Beata Koniarska
Beata Koniarska

Właścicielka PrintShaker – firmy zarządzającej drukiem. Naszą misją jest ułatwienie klientom znalezienia właściwej drukarni pod konkretne zlecenie. Wyselekcjonowaliśmy sieć drukarni na terenie całej Polski, charakteryzujących się wysoką jakością sprzętu, wykwalifikowaną kadrą oraz dbałością o detale, aby móc odpowiedzieć na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

731 74 88 36
Beata Oganowska
Beata Oganowska

Współzałożycielka studia Centrum Joga i Pilates w Gdyni. Entuzjastka zdrowego aktywnego stylu życia, dyplomowany instruktor metody Pilates, którą pragnie propagować ze względu na jej wspaniały wpływ-poczucie równowagi i harmonii w ciele i umyśle. Ponadto certyfikowany trener Facefitness.

 

884 886 621
Dorota Karnikowska
Dorota Karnikowska

Jestem współwłaścicielką Hotelu SPA Wieniawa w Rekowie Górnym. Szczęśliwa żona i mama dorosłych już dzieci, Magdaleny i Piotra.
Czas wolny wypełniam grą w golfa /polecam/ i długie spacery z psem.
Jestem oddana swojej pracy. Z przyjemnością witam gości, poświęcam im czas, aby czuli się u nas jak w domu.

728 322 524