Paulina Praczukowska

Paulina Praczukowska
Paulina Praczukowska

Albion – Centrum Języka Angielskiego

Angielski to dla Ciebie wyzwanie? Zapytana przez obcokrajowca o drogę wpadasz w panikę? Czeka Cię ważne spotkanie w języku angielskim? A może planujesz wyjazd za granicę i nie chcesz znów polegać na pomocy towarzyszy podróży?

W swoim 17-letnim doświadczeniu w nauczaniu indywidualnym widziałam, że każdy jest w stanie znacząco poprawić swój angielski, jeśli tylko ma silną motywację.

Pomagam przełamać barierę językową, wzmocnić pewność siebie, utrzymać motywację i wykształcić odpowiednie nawyki, które sprawią, że będziesz posługiwać się językiem angielskim swobodnie i bez stresu. A to wszystko na zajęciach indywidualnych, maksymalnie dostosowanych do Twoich potrzeb, możliwości i celów.

Jeśli chcesz zaoszczędzić cenny czas to zapraszam Cię na zajęcia online. Wystarczy tylko komputer z podłączeniem do internetu abyś mogła w zaciszu swojego domu, z kubkiem ulubionej kawy poszerzać swoje kompetencje. Oferuję też zajęcia stacjonarne w Gdyni Cisowej.

Prowadzę również Pogotowie językowe dla tych z Was, które potrzebują szybkiej porady, tłumaczenia lub chcą się przygotować do ważnego spotkania w języku angielskim.

 

FANPAGE

http://www.albion.org.pl

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Paulina Praczukowska