Chcesz wreszcie

ZAŁOŻYĆ SWÓJ BIZNES I BYĆ NIEZALEŻNA
 • Nie wiesz od czego zacząć?
 • Ciągle główkujesz jak ogarnąć ten chaos?
 • Nie masz wsparcia i motywacji w swoich działaniach?
MOŻEMY CI POMÓC TU I TERAZ

PLATFORMA WIEDZY – STREFA KOBIET BIZNESU

(Pierwsza tego typu Platforma on-line w Polsce.
Tutaj znajdziesz w jednym miejscu, wiedzę różnych ekspertek, podaną w małych zjadliwych do przełknięcia pigułkach. Pomoże Ci to ogarnąć chaos i stworzyć solidne podstawy Twojego biznesu, który zacznie zarabiać. Wystarczy 15 minut dziennie, aby wprowadzić drobne zmiany. W skali roku postęp będzie kolosalny.)

Teraz masz super okazję

DOŁĄCZYĆ DO NASZEJ SPOŁECZOŚCI.
STANDARDOWA CENA DOSTĘPU WYNOSI 299 ZŁ

KUPUJĄĆ TERAZ PŁACISZ TYLKO 99 ZŁ

UWAGA!!! Oferta limitowana. Dotyczy tylko pierwszych 50 wejść.

KOD RABATOWY: LPsv93897

.

BONUS!!!!! Otrzymasz autorski projekt Planner/Pomysłownik do wydrukowania i zbindowania.

Co zyskasz dołączając do nas?

 • Dowiesz się, co możesz zrobić, aby osiągnąć sukces i kto Ci w tym pomoże! Poznasz ekspertów, od poszczególnych problemów biznesowych oraz rozwiązania, które Ci oferują.
 • Sprawdzi co działa w Twoim biznesie,a co nie. Co należy rozwinąć , a co wymaga poprawy.
 • Poznasz rozwiązania, które w szybki sposób wdrożone będą dawać wymierne korzyści.
 • Poznasz cenionych przez nas i sprawdzonych ekspertów. Od tej pory już nie będziesz musiała przeszukiwać przepastnych czeluści Internetu, aby znaleźć właściwą osobę.
 • Będziesz sama ustalała w jakim tempie przyswajasz wiedzę i w jakiej kolejności.
 • Stworzysz razem z innymi przedsiębiorczymi kobietami wspierająca się społeczność.

Z NAMI:

OGARNIESZ SWÓJ CHAOS W GŁOWIE,

OSZCZĘDZISZ CZAS MARNOWANY NA SZUKANIE WIEDZY W SIECI,

OSZCZĘDZISZ PIENIĄDZE WYDAWANE NA POJEDYNCZE KURSY I SZKOLENIA.

Kto za tym stoi?

Monika Wyderka Chodak - Strateg Budowania Marki

Monika Wyderka Chodak – strateg budowania marki. Pomysłodawczyni Platformy Wiedzy – Strefa Kobiet Biznesu. „Jestem kobietą mocno stąpającą po ziemi, z zamiłowaniem technicznym, ale przy tym pełną ciepła i kobiecości.”

Joanna Suchocka, założycielka “Strefy Kobiet Biznesu” , Kreatorka Kobiecych Wydarzeń, Mentorka Biznesów Kobiet. „Z miłości do rzeczywistości, tworzę wydarzenia oraz wspieram i uczę kobiety, jak budować i promować swój biznes.”

SUPER OFERTA DOSTĘPNA TYLKO TERAZ

PŁACISZ TYLKO 99 ZŁ

KOD RABATOWY: LPsv93897

BONUS!!!!! Otrzymasz autorski projekt Planner/Pomysłownik do wydrukowania i zbindowania.

Dla kogo jest Platforma

 • Chesz założyć swój biznes, ale kompletnie nie wiesz jak się za to zabrać. Nawet jeszcze żaden pomysł nie kwitnie w Twojej głowie.
 • Masz pomysł na biznes, ale nie wiesz co dalej. Jak ruszyć z miejsca? co zrobić, aby Twoje droga była właściwa?
 • Działasz od niedawna i czujesz, że musisz wszystko właściwie poukładać. Zdobyć nową wiedzż i umiejętności, którą pozwolą Ci wypromować Twój biznes.
 • Potrzebujesz wsparcia i motywacji, aby Twój pomysły, czy też działania nabrały rozpędu.
JESTEŚ WE WŁAŚCIWYM MIEJSCU.

Opinie członkiń Platformy.

Jestem radcą prawnym, który od ponad 10 lat obsługuje przedsiębiorców. Praktycznie od początku działalności Platformy SKB wspieram jej uczestniczki w rozwiązywaniu kwestii prawnych związanych z codziennym prowadzeniem biznesu. Mogę z pełną świadomością powtórzyć za Moniką, że Platforma SKB to miejsce inspiracji i motywacji. Platforma SKB pomaga uczestniczkom stworzyć dobrze prosperujący biznes. Polecam.

www.kancelariapettke.com

Magdalena PettkeRadca prawny

Z Joanną współpracowałam, jako partnerka III Gali Kobiecych Inspiracji -od pasji do sukcesu Na III Gali Strefy Kobiet Biznesy było super. To wydarzenie jeszcze bardziej mnie przekonało, że kobiety są przedsiębiorcze i potrafią nawiązywać relacje w biznesie, rozumieją je i czują. Atmosfera oraz organizacja Gali była świetna, dlatego zdecydowałam się na współpracę z Joanną, przy organizacji mojego wydarzenia- 2+1 Akademia Przedsiębiorczości. Asia jest niezastąpiona. Dużo dobrych rad i dużo wartościowych pomysłów zrodziło się na teraz i na przyszłość. Na pewno nie raz jeszcze, będę z nią współpracować. 

www.dwaplusjeden.com

Gabriela BrzezińskaWłaścicielka Biura Rachunkowego

Na III GALĘ KOBIECYCH INSPIRACJI -od pasji do sukcesu, współorganizowaną przez Joasię, jechałam z zaciekawieniem, bo nie do końca wiedziałam co mnie tam czeka.Nie rozczarowałam się-spotkałam tam mnóstwo ciekawych kobiet, które przywitały moją prezentację z ogromnym entuzjazmem. Jestem zadowolona, że wzięłam udział w Gali.

www.paniswojegoczasu.pl

Aleksandra BudzyńskaPani Swojego Czasu

Miałam przyjemność wystąpić jako prelegentka na I GALI KOBIECYCH INSPIRACJI- od pasji do sukcesu- Bardzo polecam Galę Kobiecych Inspiracji. Bo to świetna okazja do nawiązania nowych kontaktów i posłuchania ciekawych biznesowych historii.

www.latajacaszkola.pl

Agata DutkowskaWłaścicielka Latającej Szkoły

Strefa Kobiet Biznesu – to wyjątkowa inicjatywa, w której każda kobieta dostanie wiatru w swoje biznesowe żagle. Idealne miejsce, w którym można znaleźć pomoc i dobrą radę. Miejsce, w którym kobiety nie tylko się wspierają, ale również aktywnie współpracują. A to wszystko dzięki Joannie, która swoim doświadczeniem, zapałem i fantastyczną osobowością, sprawiła że jest to przestrzeń, którą każda kobieta przedsiębiorcza po prostu musi odwiedzić.

www.omatkowariatko.pl

Hanna BanaśO matko wariatko

Rzetelna wiedza poparta doświadczeniem, doskonałe przygotowanie do spotkania i trafny feedback. Spotkanie z Moniką było dla mnie bardzo wartościowe i pozwoliło spojrzeć okiem specjalisty na moją dotychczasową działalność. Polecam.

www.treningkariery.pl

Michalina TańskaCMO w Trening Kariery

Jeśli chcesz wznieść swój biznes na wyższy poziom, lub właśnie startujesz z własną firmą to Platforma Wiedzy da ci wiele odpowiedzi na nurtujące cię pytania. Świetna inicjatywa zebrania ekspertek z różnych dziedzin biznesu w jednym miejscu, dzięki czemu nie trzeba już szukać informacji na wielu stronach, blogach itp. Co ważne nie ograniczają cię żadne terminy – po prostu korzystasz z materiałów wtedy kiedy ci pasuje. A jeśli sama jesteś ekspertką i szukasz odbiorców i potencjalnych klientów to też świetnie trafiłaś, bo dziewczyny (Monika i Asia, które stworzyły Platformę) są bardzo otwarte na współpracę. Bardzo polecam wszystkim kobietom, które chcą bardziej świadomie i efektywnie prowadzić swoje biznesy.

www.krealine.pl 

Karolina WojtasProjektantka wnętrz

Platformy Wiedzy SKB to miejsce, w którym każda przedsiębiorcza kobieta może czuć się bardzo swobodnie zawodowo i biznesowo. Platforma to wsparcie dla przedsiębiorczych pań, począwszy od kwestii finansowych, poprzez prawne, kończąc na sferze marketingu czy designu. Dbałość o dobór ekspertów i różnorodność ofert skraca czas poszukiwań i ułatwia rozwiązanie wielu problemów. Rekomenduję i polecam.

www.facebook.com/kavosze

Natalia MichalskaKawa dla wymagających

Bardzo cenie sobie rozwój zawodowy, jednak nie zapominam o rozwoju osobistym. Uczęszczam na wiele szkoleń, jednak zazwyczaj wiąże się to z wyłączeniem z czynności zawodowych na parę dni. Platforma SKB to pierwsze narzędzie, z którym spotkałam się, gdzie masę przydatnych wskazówek mam w jednym miejscu. Jest to ogromny plus, nie dosyć że dla mnie to oszczędność czasu, to jeszcze bezcenny dostęp do wielu profesjonalistów. Podoba mi się, że wskazówki są w formie video, mogę bowiem odsłuchać je w aucie, czy podczas spaceru. Dziękuje bardzo za ekspercką dawkę wiedzy, dzięki Wam mój biznes wskoczył ostatnio na jeszcze wyższy poziom. 

www.kosmetykagdynia.com

Grażyna JaroszWłaścicielka Gabinetu Kosmetologicznego Beauty Complex

Super, DZIAŁA REWELACYJNIE! Moniko jestem po Twoim kursie o Mailerlite i uważam że jest GENIALNA. Naprawdę, szczerze gratuluję! Jeszcze nie przećwiczyłam praktycznie, ale zrobiłam notatki i nie wydaje mi się, że będę miała problemy. Wszystko jest w odpowiedniej ilości, rzeczowe, merytoryczne, świetnie pokazane, na temat, bez zbędnego przedłużania, po prostu BOMBA! Więcej o Platformie zobaczysz tutaj.
www.projektlucy.pl 

 

Lucyna ErezmanProjektowanie stron internetowych

Moja marka powstała kilka lat temu. Jednak po latach, chciałam wejść na rynek online i przenieść się w dużym procencie z firmą do sieci. Poszukiwałam też wiedzy, która pomogłaby mi iść z duchem obecnych czasów, wykorzystać obecne możliwości. Ciężko jest szukać, jeśli jest się typem retro i błądzi się jak we mgle. 

Platforma Wiedzy bardzo ułatwiła mi działania. Niezbędna dla mnie wiedza z różnych dziedzin, dostępna w jednym miejscu. Dawno tego szukałam i ogromnie cieszę się, że teraz mogę czerpać z pomysłu Moniki i Joanny oraz wiedzy tu dostępnej. 

Jest to idealne miejsce dla tych, którzy marzą o zaistnieniu w wirtualnym świecie i nie wiedzą od czego zacząć. Wszystko na jednej platformie. Super.

www.wayoftaste.pl

Ilona Klein-TragierSMAK | ORGANIZACJA | TURYSTYKA | KAWA

Jak działa Platforma

KROK DO KROKU

PO PIERWSZE

Dostęp na 6 miesięcy

Otrzymujesz 6 miesięczny dostęp do wszystkich materiałów na Platformie. Czyli korzystasz w nieograniczony sposób, że wszystkich zasobów, aby wznieść swój biznes na wyższy poziom.

PO DRUGIE

Cała wartościowa wiedza w jednym miejscu.

Nie musisz już dłużej błądzić w gąszczu internetowych informacji. Na Platformie korzystasz z wiedzy sprawdzonych przez nas ekspertów.

PO TRZECIE

Co miesiąc nowy materiał.

Co miesiąc pojawiają się nowe materiały w postaci kursów czy też pigułek wiedzy. Czyli kolejna dawka konkretnej wiedzy dla Ciebie. Wszystko w małych zjadliwych porcjach, aby po wprowadzeniu efekt był widoczny od razu.

PO CZWARTE

Znani i sprawdzeni eksperci.

Na platformie swoją wiedzą dzielą się znane i cenione przez nas ekspertki. Będziesz wiedziała do kogo zwrócić się o pomoc, gdy dane zagadnienie będziesz chciała zgłębić jeszcze bardziej.

PO PIĄTE

Networking on-line.

Poznasz inne przedsiębiorcze kobiety z całej polski, ale również ze swojej okolicy. A jak zapewne wiesz biznes to relacje. Dlatego stwarzamy Ci możliwość ich nawiązywania.

Co znajdziesz na Platformie Wiedzy

25 kursów i pigułek wiedzy oraz materiały dodatkowe m.in
(a co miesiąc kolejne kursy)
 • Jak stworzyć pierwszą i skuteczna reklamę na FB.
 • Jak pozyskać więcej klientów dla Twojego biznesu.
 • Szkoła Kreacji Wydarzeń
 • Jak wykorzystać Mailerlite do budowania listy mailingowej.
 • Znajdź 30 mocnych stron w poszukiwaniu pomysłu na siebie i swój biznes.
 • Zbuduj swoją markę w trzech krokach.
 • Jak nagrać swoje pierwsze video.
 • Jak rozhulać Fan Page strategicznie i z wdziękiem.
 • 5 kroków do większej pewności siebie
 • Pigułki wiedzy – zrób to szybko i z mega efektem.

Super oferta dla zdecydowanych

TYLKO TU I TERAZ

DOSTĘPNE PAKIETY

STANDARD

99 zł zamiast 299 zł za 6 miesięcy

Dostęp do Platformy na 6 miesięcy.

Co miesiąc nowe materiały
Planner/Pomysłownik na A4 do wydrukowania

KOD RABATOWY: LPsv93897

VIP

599 zł zamiast 1499 zł za 6 miesięcy

Dostęp do Platformy na 6 miesięcy
Indywidualna strategia działania i PROMOCJI Twojego biznesu.
2h godzinne spotkanie na Skype
Wspólnie ogarniemy chaos w Twojej głowie i działaniach. Dowiesz się, jak: planować cel, zautomatyzować swoje działania, pracować efektywnie i nie rozpraszać się, promować swoją działalność, sprzedawać i zarabiać pieniądze.
BONUS!!! Planner/Pomysłownik na A4 do wydrukowania

UWAGA!!! TYLKO 5 MIEJSC.

GWARANCJA SATYSFAKCJI

Jeżeli w ciągu 14 dni od zakupu, nasz produkt Ci się nie spodoba, otrzymasz zwrot wpłaconych pieniędzy.