Dlaczego warto być na

GALI KOBIECYCH INSPIRACJI – OD PASJI DO SUKCESU?
  • Gala skierowana jest do kobiet, które prowadzą swoje firmy. Osiągnęły sukces w biznesie, bądź są w trakcie jego realizacji.
  • Oprócz inspirujących wykładów, zapewnia fachową pomoc ekspertów. Dzięki temu Panie będą mogły skorzystać  z porad wielu specjalistów różnych branż, bezpośrednio powiązanych z kobiecym biznesem.
  • Uczestniczkom wydarzenia zapewniamy także networking moderowany, dzięki któremu Panie są w stanie pozyskać nowych klientów, zdobyć wartościowe kontakty biznesowe oraz nawiązać liczne i długoterminowe współprace biznesowe!
  • GALA KOBIECYCH INSPIRACJI – od pasji do sukcesu, to obecnie jedna z największych i najbardziej popularnych konferencji dla kobiet przedsiębiorczych.  Niezmiennie cieszy się zainteresowaniem i przyciąga na każdą edycję około 200 kobiet, które są zainteresowane wzniesieniem swojego biznesu na wyższy poziom. Masz pewność, że nie zmarnujesz swojego czasu.
  • Gala, to także spotkanie pełne atrakcji oraz niespodzianek. Dbam, aby każda edycja była wyjątkowa i zapewniała niesamowite wrażenia.

Najbliższa Gala Kobiecych Inspiracji - od pasji do sukcesu

Spotykamy się 9 grudnia w PPNT w Gdyni.

Jeżeli chcesz być jej częścią i pokazać swoją markę napisz do nas: kontakt@strefakobietbiznesu.pl

 

Dołącz do wydarzenia, aby być na bieżąco: TUTAJ