Ekspertki

SOS BIZNESÓW KOBIET

SOS Kobiecych Biznesów to program, który ma na celu wsparcie działań innych kobiet. Dotyczy to różnych aspektów, zarówno biznesowych jak i tych które są niezbędne do znalezienia równowagi.

Łączymy siły różnych ekspertek, które dzielą się swoją wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniem. Są do Twojej dyspozycji zarówno na spotkaniach Klubu jak i pod adresami mailowymi. Śmiało pytaj jeżeli szukasz odpowiedzi.

 

Gabriela Brzezińska

WŁAŚCICIELKA 2+1 BIURO RACHUNKOWE
180X120

Wspiera przedsiębiorców, właścicieli i menadżerów prowadząc i porządkując sprawy księgowe oraz kadrowo – płacowe w ich firmach.
„Jestem ekspertką do spraw rachunkowości oraz kadr i płac i już od 14 lat prowadzę firmę 2+1 Biuro Rachunkowe, jedno z większych biur w Trójmieście, będąc jej prezesem zarządu. Mam duże doświadczenie w zarządzaniu firmą i zespołem.
Posiadam Certyfikat Księgowości MF nr 17674/2007.
Jestem również autorką wielu publikacji, skierowanych do przedsiębiorców i menadżerów, o tematyce związanej z rachunkowością, kadrami, rozliczaniem płac oraz przedsiębiorczością i przywództwem. Prowadzę blog Akademia Przedsiębiorcy, www.akademiaprzedsiebiorcy.com

Paulina Czajka

DORADCA FINANSOWY
180X120

Kancelaria Finansowo-Prawna ABC Finansowania to zespół ekspertów złożony z praktyków branży doradztwa finansowego, prawa, doradców dysponujących praktyczną wiedzą również techniczną- Doradców skutecznych w wielu obszarach związanych z finansami, podatkami, zagadnieniami prawnymi zarówno w obsłudze klientów indywidualnych oraz różnych podmiotów gospodarczych. Nasi klienci mogą liczyć na profesjonalne wsparcie w obszarze trudnych kredytów indywidualnych (konsolidacyjnych, oddłużeniowych, bez BIK) oraz kompleksowej obsłudze przedsiębiorstw osiągających sprzedaż roczną do 12 milionów złotych. Doskonale poruszamy się w pozostałych obszarach związanych z finansowaniem: nieruchomości zarówno mieszkaniowych jak i komercyjnych, kredytów gotówkowych, samochodowych, firmowych, leasingu i faktoringu.
Wszystko czego oczekujesz znajdziesz u nas w jednym miejscu!

Joanna Janikowska

BUSINESS PARTNER W FIRMIE SYNERGY WORLDWIDE
130x120

Od ponad 10 lat zajmuję się zagadnieniami zdrowia w oparciu o możliwości, jakie daje nam natura. Przez większość tego czasu szukałam bezinwazyjnych, bez skutków ubocznych, bezpiecznych i przede wszystkim skutecznych metod, które pozwolą na faktyczny powrót do zdrowia i jego utrzymanie. Kto szuka ten znajdzie, więc i ja wreszcie znalazłam!

Pełna energii i empatii z radością pokazuję, jak uwalniać drzemiący w nas potencjał i sprawiać, by nasze ciało dobrze działało  jak w prosty, łatwy i przyjemny sposób dać mu to, czego potrzebuje i usunąć to, co mu szkodzi, za co ono nam dziękuje długim, zdrowym, bezpiecznym i szczęśliwym życiem 

Kocham ludzi i pragnę ich dobra. Najpiękniejszą zapłatą za to, co robię są coraz częściej słyszane słowa: „Bogu dziękuję, że postawił Cię Asiu na mojej drodze”. Moim priorytetem jest pomaganie innym i dzielenie się ogromną wartością, do której otrzymałam dostęp. Dzięki temu mam możliwość choć trochę zmienić świat na lepsze, pozostawić po sobie trwały, dobry ślad (Leave a Legacy).

Zapraszam na kameralne spotkanie, podczas którego nieodpłatnie zdiagnozuję stan Twojego organizmu.

Zofia Mazurek

SPECJALISTA DS. KOMUNIKACJI MARKI
Zofia-Mazurek

Kreuje brandy myślą, mową, obrazem i dźwiękami. Odkrywa ich potencjał i na tej podstawie buduje strategię komunikacji marki.
Świadomie żongluje formami przekazu, na rzecz oryginalności wyrazu.
Biegle komunikuje obrazem, ale wprawnie maluje też słowem.
Zawsze i wszędzie szuka inspiracji.

Zofia M. Netter

WŁAŚCICIELKA STUDIA YOGA DLA KAŻDEGO
120x130

Swoje pierwsze spotkanie z jogą w 2002 roku pamiętam bardzo wyraźnie: odnalazłam wewnątrz siebie ruch, którego bardzo długo podświadomie szukałam. Od tamtej chwili joga jest dla mnie inspiracją i doskonałym nauczycielem. Uczę się cierpliwości, wytrwałości a przede wszystkim pokory. Praktyka jogi pomaga mi doświadczać ograniczeń fizycznych, sztywności umysłu, ale również pozwala mierzyć się w spokoju z trudnymi i stresującymi momentami w życiu. Za ciężką pracę, joga odwdzięcza się zdrowiem, harmonią ciała i spokojem ducha.

Kamila Nitschka

TWORZY ROZWIĄZANIA W WORDPRESSIE
150x160

Tworzę dla klientów platformy sprzedażowe kursów online, strony internetowe , strony Landing Page w oparciu o WordPressa. Ciągle szukam nowych i ciekawych rozwiązań biznesowych dla WP. Od kilku lat prowadzę również bloga, na którym przedstawiam różne zagadnienia dotyczące WordPressa. Z doświadczenia wiem, że osoby początkujące przerażone są WordPressem i przekonane, że jest to bardzo trudny CMS, dlatego staram się to zmienić i pokazać, że WP jest bardzo prostym i intuicyjnym systemem, nawet dla osób początkujących.

Kinga Nowak

TERAPEUTKA HOLISTYCZNA
dobre

Od wielu lat zgłębiam tajniki wiedzy . Dzięki wieloletniej pracy nad sobą na różnych warsztatach i kursach rozwoju osobistego poznaję efektywne narzędzia , które pomagają świadomie przebudzić się i przejść transformację od wewnątrz.
Jednym z nich jest świadoma praca z ciałem człowieka poprzez masaże lecznicze oraz tradycyjne holistyczne, wywodzące się z dalekiego wschodu. Nasze ciało ,umysł i dusza stanowią jedność. Ciało jest skarbnicą doświadczeń, przekonań i emocji. Mój masaż to dotyk, który pozwoli uwolnić ciało i otworzyć na czucie do Przestrzeni Serca. Ważny jest dla mnie człowiek i jego historia, jest to istotny punkt mojej pracy.
Z miłości do ludzi i pasji powstała pracownia terapii dotykiem i dźwiękiem  Pracownia Lotos w której  odnajdziesz miejsce dla siebie. Pomimo różnych zawirowań życiowych, traum, czy też doświadczeń. zawsze przychodzi dobre światło. Pomagam ludziom, daję drogowskaz, by mogli znaleźć właściwe drzwi.

Julia Rybczyńska

RADCA PRAWNY
120x138

Razem z kuzynem postanowiła wspólnie świadczyć pomoc prawną. Wszak, co dwie głowy, to nie jedna…
Doradzają zarówno osobom fizycznym, jak i przedsiębiorcom. Jeśli nurtują Cię kwestie życia codziennego, jak alimenty, spadki, sprawy biznesowe, Julia chętnie rozwieje wszelkie wątpliwości i pomoże Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie. Kobiety przedsiębiorcze są solą tej ziemi. Dlatego też Julia kieruje do Ciebie szczególną ofertę opartą na partnerstwie, zaufaniu i pełnym zaangażowaniu w każdy element prowadzonej przez Ciebie działalności.Zapraszam do kontaktu jeśli prawo, w szczególności prawo pracy czy też prawo umów, nadal wywołuje wątpliwości ! 

Joanna Suchocka

WŁAŚCICIELKA KLUBU, KREATORKA KOBIECYCH WYDARZEŃ
asia

Kreatorka Kobiecych Wydarzeń, Mentorka. Tworzy WYDARZENIA dla kobiet oraz wspiera i uczy kobiety, jak tworzyć własne WARSZTATY /SPOTKANIA /KONFERENCJE, bo co jak co, ale eventy kocha najbardziej.

Małgorzata Szwemin

PSYCHOLOG TRANSFORMACJI
180x180

Jestem psychologiem wojskowym oraz terapeutą. Wraz z Kasią Dolak Mazurek stworzyłyśmy program „ Dwa Spojrzenia Jeden Cel”, który łączy coaching z psychologią co daje klientowi pełen pakiet usług. Zajmuję się również Terapią Skoncentrowaną na Sercu, która pomaga zajrzeć w głąb siebie i wykorzystać podświadomość do przemiany. Udało mi się na mojej drodze rozwoju odnaleźć wewnętrzną ciszę i radość, które towarzyszą mi nawet pośród życiowych burz. Z jednej strony jestem wulkanem energii, lubię być w ruchu, z drugiej zaś, umiem schować się do środka aby w głębi własnego serca regenerować siły.

Karolina Wojtas

PROJEKTANTKA WNĘTRZ
180x180

Jestem projektantką, kreatorką wnętrz, żoną, mamą dwóch urwisów. Lubię ludzi i lubię przedmioty. Z kotem na kolanach planuję, projektuję, komponuję, tworzę wizje pięknych wnętrz, które skutecznie urzeczywistniam.

Monika Wyderka-Chodak

STRATEG BUDOWANIA I ROZWIJANIA MARKI
ja

Strateg budowania i rozwijania marek, blogerka w Pracowni Kobiecości. Wspiera kobiety w budowaniu i rozwijaniu ich marek, zarówno osobistych jak i biznesowych. Pomaga układać wszystkie elementy w jedną spójna całość, w celu opracowania najlepszej strategii działania.

Katarzyna Żuchowicz-Jabłońska

TRENER I COACH W SFERZE LIFE&BUSINESS
180x160

W życiu kieruję się zasadą „decyduj o swoim życiu, zanim życie zdecyduje za ciebie, tylko czy to będzie właściwa decyzja ?”.

Z wykształcenia jestem prawnikiem, jednak czując potrzebę zmiany ukończyłam studia podyplomowe na Uniwersytecie Gdańskim z zakresu psychologii coachingu biznesowego. Dzięki wiedzy tam uzyskanej, nastąpiła we mnie ogromna przemiana, lepiej zrozumiałam siebie, poznałam swoje mocne strony, zmieniłam przekonania, które mnie ograniczały, nabrałam pewności siebie i odkryłam pasję, która przerodziła się w to co teraz robię.

Pomagam realizować marzenia, zamieniać je na cele i tworzyć plan działania. Inspiruję, motywuję i wspieram w pokonywaniu pojawiających się przeszkód. Wspieram firmy w dostrzeżeniu nowych możliwości i szans. Pomagam sformułować plan strategiczny poprzez zwiększenie świadomości tego, gdzie biznes znajduje się obecnie i co zrobić, żeby przejść do miejsca, w którym ma się znaleźć.

Skracam drogę do sukcesu, ponieważ wiem jakich mechanizmów należy użyć, aby ta droga była krótsza.

Zapraszam na bezpłatną sesję coachingową, podczas której wyjaśnię w jaki sposób mogę Ci pomóc i jak działa mój coaching.